Krijo Faqe Interneti Website me WordPress

Zhvillim i Lehte, Profesional!

Zgjidhje efikase për kërkesat moderne!

Krijo Faqe Interneti Website me WordPress

Nëse jeni të apasionuar pas krijimit të një uebfaqe të re, të blogeve, ose nëse po kërkoni të filloni një faqe në internet më të sofistikuar për biznesin tuaj, ndaloni së kërkuari më tej. Sapo keni ardhur në vendin e duhur për të krijuar një faqe në internet të bukur dhe profesionale.
Kompania jonë e zhvillimit të uebeve WordPress është e duhura për ju. Sajti juaj i dëshiruar do të krijohet nga një ekip i plotë me profesioniste dhe eskperience të WordPress.

Qëllimi ynë kryesor është që të fitojmë reputacionin më të mirë në industri, për të arritur këtë qëllim ne duhet të kënaqim çdo klient maksimalisht. Nuk po kërkojmë të krijojmë diçka thjesht të mirë ose të bukur. Ne synojmë përsosjen, duke punuar jashtëzakonisht me kujdes në çdo detaj të faqes në internet për të arritur rezultatin më të mirë të mundshëm. Ndryshe nga kompanitë e tjera, ne jemi duke kërkuar për sfidat me te medha. Prandaj, cilatdo që të jenë kërkesat tuaja, mos u shqetesoni, ne kemi zgjidhjen e duhur!

Zgjedhja e WordPress është vendimi më i mirë që mund të merrni për faqen tuaj në internet, më shumë se 31% e të gjitha faqeve në botë e përdorin këtë platformë. Gjëja më e mirë është se përveç që do keni platformën më të mirë, ju do të keni edhe ekipin më të mirë për të përmbushur nevojat tuaja.

Sherbime Ndertimi Faqe Interneti WodPress

Konvertim PSD në WordPress

Ekipi më i mirë i zhvilluesve do t’ju mbështesë në konvertimin e PSD-së tuaj në një temë të bukur WordPress. Tema juaj e zgjedhur do të kete te njëjtin dizajn me formatin PSD që dëshironi, por gjithashtu do të jetë super e shpejtë dhe responsive. Ju mund të mbështeteni tek ekipi yne.

Përshtatja e Temës ne WordPress

Ne e kuptojmë që pamja e faqes suaj të internetit është mbase elementi më i rëndësishëm kur bëhet fjalë për ndikimin që do të keni në audiencën tuaj. Sigurisht, zgjedhja e një teme të bukur është shumë e rëndësishme, por ne gjithashtu do t’ju ndihmojmë të ndërtoni një dizajn unik duke personalizuar temën e zgjedhur në mënyrën që ju dëshironi. Pa kufizime, ju e kerkoni, ne e arrijmë!

Zhvillimi i Pluginave te WordPress

Nëse doni të kapërceni kufirin e funksioneve që tema juaj mund të ofrojë, ne ofrojmë një gama të madhe pluginesh, bazë dhe premium për t’ju ndihmuar të maksimizoni funksionet e faqes tuaj. Pluginet do t’ju japin mundësinë për të bërë gjëra që faqja juaj nuk i mbështet normalisht. Dhe te gjitha keto sherbime nuk do te ngadalesojne sajtin tuaj.

Konvertimi HTML në WordPress

Për një biznes në rritje, WordPress është një zgjedhje më e mirë sesa HTML, por tashme mund ta keni sajtin ne HTML… Ne e dimë se sa e shtrenjtë eshte dhe kohë kërkon HTML per tu krijuar dhe mirembajtur. Mos u shqetësoni, shume shpejt sajti juaj do te jete duke perdorur WordPress. 

Ekipi ynë i developersave te WordPress do të trajtojë problemin tuaj në kohe rekord. Në këtë mënyrë do të jetë shume here më e lehtë për ta menaxhuar atë. Ju nuk do të duhet të azhurnoni faqen tuaj në mënyrë të vazhdueshme dhe do të keni mundësinë të qëndroni në krye kur bëhet fjalë për optimizimin e motorëve të kërkimit (SEO).

Mirëmbajtja e Sajteve WordPress

Mos u shqetësoni më për faqen tuaj në internet kur duhet të bëni disa mirëmbajtje. Zhvilluesit tanë mund të punojnë në faqen tuaj pa e vendosur atë në “maintenance mode”. Ju nuk do të donit t’i linit klientët tuaj tëpresin deri sa te mbaroje nje proces i gjate. Le të kujdesemi për këtë problem, kështu që klientët tuaj mund të vizitojnë faqen tuaj pa ndonjë nderprerje.

Krijimi i nje sajti eCommerce ne WordPress

Ne e dimë se sa e rëndësishme është Tregtia për faqen tuaj në internet, por krijimi i një e-commerce nga e para pa nje staf te pershtatshem mund të jetë shumë e vështirë. Dhe ne jemi të sigurt që ju doni punën më të mirë dhe më profesionale për faqen tuaj. Ne kemi një ekip zhvillues të specializuar në ndërtimin e faqeve në internet të sajteve eCommerce. 

Mënyra se si ata punojnë është absolutisht më e mira, modeli dhe etika e tyre e punës është si asnjë shërbim tjetër i zhvillimit të eCommerce. Ata janë të specializuar me pluginet më të mira të tregtisë elektronike për WordPress dhe temat më të mira të tregtisë elektronike.

Punësoni developers te platformes WordPress

Ndërsa kufijtë tanë zgjerohen, po ashtu zgjerohen dhe njohurite tona. Grow.al ofron ekipin me profesional te krijimit te sajteve ne WordPress. Ne besojmë se për të qëndruar në krye ju gjithmonë keni nevojë për njerëz me eskperience, me ide të reja.

Konverto Sajtin Tend në WordPress

Rreth 31% të të gjitha faqeve në internet përdorin WordPress, dhe nëse jeni pjesë e atyre 69% që duan të marrin në konsideratë konvertimin në WordPress, mos ngurroni të na kontaktoni. Do te keni perfitime te pafundme dhe kosto shume me te ulta krijimi, dhe mirembajtje. Ky do të jetë vendimi më i mirë që mund të merrni për faqen tuaj.

Konverto Drupal në WordPress

Tani është e mundur të shndërroni faqen tuaj në internet nga Drupal në WordPress. Nëse Drupal nuk po përmbush pritshmerite tuaja, ne jemi të sigurt që ekipi ynë mund t’ju bindë se WordPress do ta bëjë këtë. Na kontaktoni dhe ne do t’ju prezantojmë me një platformë të re plot funksionalitete dhe përfitime të reja, pikërisht ato që keni pritur gjithmonë.

Konverto Joomla në WordPress

Konvertimi nga Joomla në WordPress nuk ka qenë kurrë kaq i lehte. Do të habiteni nga funksionalitetet e reja që do të gjeni në platformën WordPress. Ekipi ynë merr përgjegjësinë e plotë për ta shndërruar faqen tuaj nga Joomla në WordPress në mënyrë të sigurt, dhe eficiente. 

Duke përdorur WordPress do të keni SEO më të mirë (Optimizimi i Motorëve të Kërkimit), dhe më shumë mundësi kur bëhet fjalë për personalizimin dhe menaxhimin e sajtit tuaj.

Shpejtimi i Sajteve WordPress

Nëse faqja juaj në internet është e ngadaltë, na kontaktoni për optimizimin e shpejtësisë. Ekipi ynë do të jetë më se i gatshëm për të shpejtuar faqen tuaj në internet në kohe rekord. Ju nuk do te donit të kishit një faqe te bukur, me një renditje të mirë në google, qe hapet ngadalë për klientët tuaj. Kjo do të dëmtojë audiencën dhe do te ulë trafikun tuaj.

Industrite Qe Ne Shërbejmë

Kujdesit Shëndetësor

Jeni në industrinë e kujdesit shëndetësor dhe keni nevojë për një faqe interneti të bukur dhe të thjeshtë mjekësore? Zhvilluesit tanë ekspertë mund të krijojnë një uebsajt të thjeshtë dhe profesionale mjekësore, të lehtë për njerëzit për ta kuptuar dhe për të lundruar. Prioriteti yne eshte cilesia, siguria, dhe kenaqesia e klientit.

Edukimi

Edukimi është një nga pikat kryesore te edukimit per te gjithe njerezit. Ketu cdo klient synon vetëm për më të mirën, dhe për të ndërtuar faqen e internetit më të mirë të arsimit ju nevojitet absolutisht skuadra më e mirë e developersave. Ekipi yne do te krijoje nje faqe per edukimin e cdo lloj fushe apo kategorie ne cilesine me te mire te mundshme.

Krijo Nje Uebsajt Per Rrjetet Sociale

Rrjetet Sociale janë më të mirat kur bëhet fjalë për marketing. Dhe kur themi marketing, fjala fitim vjen nga pas. Eshte zgjidhja më fitimprurëse kur bëhet fjalë për të fituar audience, dhe para në vitin 2021. Filloni të ndërtoni faqen tuaj të Rrjetit Social tani me një ekip developersash me përvojë ne wordpress.

Krijo Uebsajt Per Finance dhe Sherbime Bankare

Krijimi i një uebi financiar do të thotë që duhet të keni shumë kujdes edhe për detajet më të thjeshta. Ne garantojmë kënaqësinë tuaj, pasi jemi shumë të kujdesshëm në çdo hap gjatë ndërtimit të faqes suaj të internetit. Siguria juaj do të jetë gjithmonë një prioritet dhe çdo detaj do të ketë vëmendjen tonë maksimale.

Krijo Uebsajt Per Agjensi Turistike

Ne krijojmë faqe te mahnitshme për udhëzues udhëtimesh, destinacione udhëtimesh, agjenci turistike, etj. Për të gjithë të apasionuarit pas udhëtimeve, faqja juaj në internet do të jetë një vizitë e domosdoshme.

Krijo Uebsajt Per Palestër dhe sport

WordPress është platforma më e mirë kur bëhet fjalë për ndërtimin e një faqe interneti fitnesi ose sporti. Ne krijojmë faqe në internet që do të tërheqin klientët në palestrën tuaj, fushën e futbollit, apo per programet tuaja personale te shendetit fizik. Duke pasur një faqe në internet të suksesshme, do të filloni të fitoni më shumë nga aktivitetet tuaja të fitnesit ose sportit por gjithashtu do te dukeni me profesionale.

Transporti dhe logjistika

A operoni në një kompani? Apo ju jeni pronari? Ne ndërtojmë faqet e internetit të transportit dhe logjistikës për agjenci të ndryshme duke filluar nga postat, çiklizmi, automjetet e vogla, kamionat ose transporti publik. Rritni biznesin tuaj tani duke krijuar një faqe të personalizuar në internet per biznesin tuaj te transportit.

Krijo nje Uebsajt per Lifestyle ose Fashion

Ne krijojmë faqe të bukura në lidhje me stilin e jetës dhe modën që do të tërheqin vëmendjen e të gjithë vizitorëve tuaj. Faqet qe ne kijojme permbajne profesionalizem maksimal dhe dizajne unik. Keto komponente se bashku me ekipin tone te developersave do ju sjellin rezultatet qe keni deshiruar.

E Pershtatshme Me Motorret e Kerkimit

Më e lehtë se platformat e tjera

WordPress është një platformë e thjeshtë, plot me funksionalitete. Nuk ka nevoje per konfigurim, prandaj është një hap i mirë nëse jeni fillestar.

Është plotësisht FALAS

Kostoja e krijimit të një faqe në internet ndonjëherë tejkalon pritshmerite tuaja, ju nuk do te deshironit të paguanit më shumë se procesi i punes per platformen ndertuese. Lajmi i mirë është se, WordPressi është platforma më e mirë, por është gjithashtu eshte 100% falas për t’u përdorur.

E Pershtatshme Me Motorret e Kerkimit

WordPressi është i favorshëm me motorët më të mirë të kërkimit, si Google dhe Bing. Është e pershtatshme per SEO dhe kjo do t’ju ndihmojë të merrni renditje më të mire me kerkimet ne Google.

E Sigurt

Përveç që është e lehtë dhe miqësore ndaj përdoruesve, WordPressi është platforma më e sigurt për t’u përdorur. Sigurisht qe ju do të donit të mbani të gjithë hakerat larg nga faqja juaj e internetit.

E Pershtatshme Per Telefonet

Trafiku më i madh vjen nga pajisjet telefonike, WordPress mbështet lundrimin e plotë në celular. Në këtë mënyrë uebsajti juaj do të ketë një avantazh kur bëhet fjalë për renditjen në Google.

E Modifikueshme

Përveç se suporton temat me te mira, ajo gjithashtu mbështet personalizimin e plotë nga përdoruesi. Mund të shtoni ose te hiqni funksione dhe veçori shtesë në temën që ju pëlqen.

Pyetjet e Bera Me Shpesh

Po, nëse synoni të rrisni biznesin tuaj në vitin 2021, mënyra më e mirë për ta bërë atë është promovimi ne internet.

Nevoja për krijimin e një faqeje në internet vjen nga nevoja per me shumë vëmendje për biznesin tuaj. Ju duhet një faqe në internet për të pasur marketing dhe reklamim më të mirë.

Po, ne ofrojmë mbështetjen e klientit pas çdo dërgese.
Kjo mundesi caktohet nga deshira e klienteve tane. Nese deshironi nje paltforme te koduar atehere do procedohet ne ate menyre, perndryshe mund te ndertojme platforma te gatshme per kosto me te ulta.
Po, mund të ne mundesojme tema dhe plugine te personalizuara per te gjithe uebsajtet qe krijojme.