Krijo, Dizenjo dhe Nderto logo online ne Tirane - Logo Design

Një Identitet i Ri, Profesional, Per Biznesin Tuaj!

Dizajnim Logoje Për Të Shpalosur Vlerat e Biznesit Tuaj më së Miri!

Logo Design Tirane - Krijo, Nderto Logo Per Biznes

Nese jeni pronar i nje biznesi ne vitin 2021, ju duhet patjeter një simbol për ta identifikuar atë. Të kesh diçka për të të përfaqësuar, pa shumë fjale. Një dizajn profesional per logon tuaj mund të flasë më shumë sesa fjalët. Duhet të jetë profesional, krijues dhe përfaqësues. Prandaj duhet te zgjidhni artistet tane!
Me më pak fjalë një ide e gdhendur në një imazh. Zgjidhja perfekte për të fituar besimin dhe besueshmërinë e klienteve per produktet ose shërbimet tuaja. Detyra jonë është të gdhendim pasionin tuaj për markën tuaj në një logo të bukur dhe profesionale. Mund të jetë një kartëvizitë, një gazetë, një faqe në internet ose ndonjë gjë që lidhet me identitetin e biznesit tuaj. Ne premtojmë të krijojmë diçka të veçantë, si kurrë më parë. Ashtu si imazhi perfekt ne mendjen tuaj!

Si Funksionon

Duke kombinuar aspekte dhe zgjidhje të ndryshme për një strategji të vetme të marketingut, ne mund të japim rezultatet që ju duhen nga çdo fushatë. Me ekipin më të aftë të marketingut që mund të gjeni, ne mund të marrim biznesin, kompaninë ose organizatën tuaj përpara konkurrencës tuaj në asnjë kohë. Nëse kërkoni rezultate organike, të paguara ose të kombinuara. Ne mund ta bëjmë atë të ndodhë si askush tjetër.

Si udhëheqës në SEO, ne mund të dalim me zgjidhjet e duhura për ndonjë nga kërkesat tuaja të marketingut. Sigurimi i ndihmës më profesionale në lidhje me PPC, mediat sociale, tregjet, shërbimet e dizajnit dhe trafikun me cilësi të lartë nga audiencat e synuara.

Na Kontaktoni

Kontaktoni me ekipin tonë të stilistëve me përvojë dhe jepni atyre një përshkrim të shkurtër të idesë tuaj më të mirë që keni.

Jepi jetë idesë tënde

Ekipi ynë do t’ju ndihmojë të krijoni një dizajn të bukur të logos. Kjo do t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë se çfarë po kërkoni. Në rast se nuk jeni të sigurt se çfarë të zgjidhni, ky hap do t’ju ndihmojë të vendosni se çfarë është më e mira për markën tuaj. Mënyra më e mirë për të shprehur mendimet është duke i dhene nje forme unike.

Paraqitja e Disa Modeleve Kreative

Nëse nuk keni një ide për momentin ose dëshironi një sugjerim, ju jeni në vendin e duhur. Kemi disa modele të bukura logosh qe mund ti pershtaten me idete e juaja.

Lini Punen Ne Dore Te Dizajnerave Professional

Pasi të na paraqisni një mendim krijues për logon që dëshironi, një ekip i mbushur i dedikuar me dizajnerë grafikë profesionistë do të merret me projektin tuaj menjehere.

Rishikimi

Ju mund të ndani me ne mendimet tuaja në lidhje me punën tonë. Çdo sugjerim do të përmirësojë totalisht projektin final. Ky është një hap para se projekti te perfundoje.

Finalizimi

Ky është hapi i fundit. Momendi kur ideja juaj unike eshte konvertuar ne nje logo perfekte per biznesin tuaj. Gati për t’i treguar botës me krenari si jeni nje marke unike, si askush tjetër!

Cfare I Ben Sherbimet Tona Design Logo Unike?

Më shumë dizajnerë më shumë mundësi

Kur filloni t’i tregoni dikujt për idenë tuaj, nuk jeni i sigurt nëse ai do ta kuptojë plotësisht atë që keni në mendje. Kjo është arsyeja pse kemi një ekip të plotë profesionistësh për t’ju ndihmuar dhe gjithashtu për të kuptuar më mirë idetë tuaja, ashtu sic ju e mendoni.

Përpjekje të pakufizuara

Një dizajn krijues i logoje duhet të vizatohet shumë herë në mënyrë që të jetë perfekt. Nëse ideja juaj përmban ndonjë detaj shtesë, ajo do të ribotohet sa herë që të jetë e nevojshme për të gdhendur logon më të mirë te mundshme nga profesionistët. Ne mundesojme cdo gje mundshme në mënyrë që t’i japim klientit kënaqësi të plotë ne cdo dezajn.

Dorëzimi Ne Kohe Rekord

Koha është thelbësore. Dhe sigurisht, ndonjëherë nuk është në favorin tonë. Kjo është arsyeja pse ne premtojme nje dorezim ne kohe rekord dhe nje proces super te shpejte pune. Dhe sigurisht, cilësine më te mirë, çdo herë!

Pronësi Te Plote (Te Drejten e Autorit)

Pasi të mbarojë dorëzimi do të merrni një certifikatë me emrin e pronarit/es të logos. Kjo do të mbrojë produktin tuaj nga pirateria në internet dhe gjithashtu do të japë njohje më të mirë të markës suaj.

Sigurim Te Perhershem

Kompania jonë ka një server të dedikuar për të gjitha dërgesat e klienteve tanë. Logoja ruhet dhe rikthehet përsëri në rast se humbni kopjen tuaj origjinale. Asnjëherë mos u shqetësoni me për fshirjen ose humbjen e logos tuaj.

Projektime Autentike të Logos

Ashtu si çdo gjë e veçantë për punën autentike. Krijimi i një dizajni të logos së biznesit ose i një logo të kompanisë ose një personal, ai duhet të jetë autentik. Duhet të jetë e veçantë, e punuar bukur si kurrë më parë. Ne marrim përgjegjësinë e plotë për punën tonë.

Te besueshëm

Ndërsa marrim përgjegjësinë e plotë për sheerbimet tona, ne gjithashtu japim një garanci të plotë të kthimit të parave nëse nuk i përmbushim pritshmerite tuaja. 

Ne e kuptojmë plotësisht se nuk është e lehtë të shpenzosh para për diçka që nuk e di se si do të duket. Kështu që kurrë nuk duhet të shqetësoheni për humbjen e parave per sa kohe punojme se bashku.

Cmimet Me Te Mira

Duke kuptuar që cilësia vjen me çmimin, ne gjithashtu duam të jemi të sigurt se çmimi është i drejtë. Se nuk po paguane me shumë sec duhet për logon tuaj. 

Ndaj ofrojmë ofertat më të mira në krijimin e logove në internet. Ju do të gjeni çmimet më të mira, por gjithashtu edhe cilësinë më të mirë. Kënaqësia juaj eshte prioriteti yne.

Shërbime Profesionale Projektimi Logoje

Designers Profesioniste

Ndryshe nga platformat e tjera në internet që krijojne logot, ne nuk përdorim programe te gatshme për të krijuar logot. Ne kemi një ekip të plotë gjithmonë të gatshëm për të punuar dhe shumë të pasionuar për atë që bëjnë. 

Cdo gje eshte e vizatuar dhe e personalizuar ne baze te deshirave tuaja. Pra, nëse keni nevojë për një dizajn kreative per logon tuaj, mos hezitoni të na kontaktoni.

Projektime me cilësi të lartë

Për ne, nuk ka rëndësi nëse paguani një plan premium ose më pak. Një klient gjithmonë meriton cilësinë më të mirë për atë që ai / ajo porosit dhe ne jemi të detyruar të japim maksimumin tonë. Logot tona do të kenë rezolucione të cilësisë së lartë çdo herë dhe gjithmone punim profesional.

Projektuesit më të shpejtë

Mundohuni të provoni ekipin tonë me logon më sfiduese që mund të mendoni ndonjëherë. Do të befasoheni nga koha kur do të jetë gati dhe në inboksin e postës elektronike. Sigurisht si gjithmonë, në cilësi të lartë dhe të punuar bukur.

Logot 3D

Zhvendoseni markën tuaj në gjeneratën e ardhshme të logove. Porositni një logo të bukur dhe shumë të veçantë për nevojat tuaja dhe te biznesit tuaj. Jepini format 3 dimensionale që dëshironi, gjithmonë do të duket e bukur dhe e vecante nga çdo kënd që do veshtrohet.

Mbështetje Maksimale Per Klientet

Gjithmonë do të ketë pasiguri kur behen pagesa në internet. Ne e kuptojme, dhe per kete aryse ofrojme sherbime suporti 24/7 ne shtate dite te javes qe t’ju ndihmojmë të ndërtoni besim dhe siguri sa herë që vendosni të porosisni një logo në internet nga faqja jonë e internetit.

Ekipi yne do te jete gjithmone i gatshem për t’ju dhënë asistencen më të mirë për gjithçka që keni pasiguri. Kenaqesia dhe opininioni juaj eshtegjithmonë i rëndësishme dhe na ndihmonë qe të kuptojmë më mirë klientin.

Cmimet me te mira

Të gjithë ne dëshirojmë të kursejmë kur bëhet fjalë për para. Duke e kuptuar se kjo është një punë e rendesishme, ne do t’ju japim cmimet me te mira. Por gjithashtu, pa e ulur cilësinë tonë mbi një logo pavaresisht cmimit, sepse kjo do të shkaktojë pakënaqësi. 

Kjo është arsyeja pse çmimet tona janë më të ulëta se çdo faqe tjeter ne Shqiperi që ofron të njëjtin shërbim. Ne dizenjojmë logot me te bukura dhe moderne me kosto të përballueshme për të individet ose bizneset.

Standardet më të mira

Çdo logo që krijojmë fillohet nga e para. Bazuar vetëm në idenë e klientit. Ne bazohemi prej imagjinatës suaj dhe e adaptojme si nje ide tonën. E gjithë kjo bëhet me një pasion për të përmbushur standardet më të larta të shërbimeve të dizajnimit të logos dhe gjithashtu për të kënaqur blerësin.

Pyetjet e Bëra më Shpesh

Logoja është një imazh i vizatuar për të paraqitur një biznes të vogël, një kompani, produkte, shërbime, etj. Mund të jetë një imazh i thjeshtë te terhequr vemendje, ose një më i sofistikuar i kombinuar me tekste dhe forma të ndryshme. Ndihmon audiencën për të njohur markën tuaj dhe gjithashtu ndërton besim më të mirë.
Nevoja për një logo vjen nga nevoja për të rritur audiencën dhe njohjen tuaj. Të keni njohje më të mirë dhe të përdorni marketingun më gjerësisht dhe më të thjeshtë. Logoja konsiderohet nje imazh që flet, një imazh që bëhet një simbol për markën tuaj. Ndarja e historisë dhe përvojës shumëvjeçare në një dizajn të thjeshtë, që gjithmonë do të paraqesë punën tuaj më të mirë.
Qëllimi kryesor i një logo është të ju ndihmojë të rrisni imazhin e kompanise apo biznesit tuaj vetëm me ane te një imazh vizual.
Po, rekomandohet shumë nga çdo specialist i marketingut që marka juaj, kompania, biznesi, etj, të ketë për një logo. Esht pothuajse po aq e rëndësishme sa t’i jepni një emër biznesit suaj. Nuk ka problem nese nuk duket shumë e sofistikuar, është në rregull, për sa kohë që i shërben qëllimit të saj dhe përfaqëson markën tuaj.
Një logo e krijuar në mënyrën më të mirë, gjithmonë ndihmon klientët tuaj të ju njohin më shpejt. Ajo tërheq klientë të rinj dhe gjithashtu ju rendit mbi bizneset e tjera që nuk kanë një imazh prezantues. Gjithkush që nuk e mban mend emrin e biznesit tuaj është e garantuar të kujtojë logon e biznesit. Ashtu si të gjithë ne njohim markat më të mira sot nga një imazh i thjeshtë.
Cilësia, një logo që vizatohet në mënyrën më të mirë për të prezantuar produktin tuaj gjithmonë me dinjitet dhe të ketë sukses në tërheqjen e vëmendjes së klientëve. Rezolucioni, gjithmonë sigurohuni që logoja që kerkoni të ketë rezolucionin më të mirë të disponueshëm. Kështu kur e zmadhoni ose e zvogeloni, ajo kurrë nuk e humb cilësinë. Thjeshtësia, gjithmonë thjeshtesia eshte nje element i pazevendesueshem per logon tuaj. Kjo e ben ate te paharrueshme. Njerëzit mund të harrojnë fjalët, por nuk mund të harrojnë një logo të formuar bukur. Mendoni pak per logon e iPhone.
Po, forma, imazhi, madje edhe ngjyra është shumë e rëndësishme për syrin. Ndoshta është përshtypja e parë që do ti lini klientit. Ju gjithmonë doni të jeni i sigurt se është më e mira.
Logoja juaj paraqet markën tuaj, kështu që sugjerohet të përfshini një dizajn grafik për atë që ofroni. Mund të jetë një fjalëkalim ose një markë e markës, por edhe të dy në të njëjtën kohë. Shumica e kompanive të njohura sot përdorin marka, kështu që nuk do të duhet të shkruani tekst në logon tuaj. Ne do të krijojmë një logo të shkëlqyeshme të dizajnit me ngjyra të bukura që u jep përshtypjen më të mirë klientëve në çdo kohë që ata e shohin atë.
Ne gjithmonë sugjerojmë diçka të thjeshtë, rekomandojmë nga 1 deri në 3 ngjyra. Kjo e bën të thjeshtë për tu kuptuar dhe gjithashtu më të lehtë për ta mbajtur mend.
Asnjëherë nuk është e gabuar të bashkosh një logo me emrin e biznesit. Por ndonjëherë mund të komplikojë modelin e saj. Ka shumë logo të vizatuara bukur me emra biznesi të gdhendur. Gjithmonë sigurohuni që është e kuptueshme dhe e thjeshtë.