Ndrysho & Modifiko Temen ne Faqe Interneti

Modifikoni Faqen Tuaj, Sipas Preferencave!

Përshtatja dhe krijimi i një Teme unike tani është e mundur në platformën tonë WordPress.

Përshtatja e Temës WordPress

Modifikimi dhe krijimi i një Teme unike është tani e mundur në platformën WordPress. Ju do të keni një faqe unike autentike të WordPress-it, pasi askush tjetër nuk do ta ketë nje teme si e jauja. Shtoni temes tuaj dizajne të reja, grafika të ndryshme dhe funksione të reja. Përshtypja e parë që do të ketë çdo vizitor është ajo vizive. Kjo është arsyeja pse ekipi ynë i developersave profesional të temave siguron rezultatet më të mira kur bëhet fjalë për krijimin e temave të personalizuara të WordPress. Ne kemi formuar nje ekip te vecante me artistë vizualë dhe dezajnera grafike me përvojë shumëvjeçare në këtë fushë.

Ju duhet të personalizoni temën tuaj të wordpress-it në rastet kur dëshironi të krijoni diçka që konkurrentët tuaj nuk mund ta kenë kurrë. Të ndërtoni diçka të bukur për t’ju përfaqësuar në internet dhe për t’u bërë aleati juaj kryesor i marketingut. Përveç krijimit të temave të personalizuara nga e para, ne mund të modifikojmë edhe tema premium që keni blerë ne wordpress. Duke personalizuar temën tuaj me ne, nuk do të shqetësoheni kurrë për uljen e indeksimit tuaj në Google sepse ekipi ynë i SEO do të jetë gjithmonë gati per te offruar sherbimet me cilesore qe tju vendosin në rezultatet kryesore të kërkimit. Filloni të personalizoni WordPress Theme tuaj tani, me Grow.al.

Shërbimet tona të personalizimit të temës WordPress

Pershtatje e Cdo Teme Per Uebsajtin Tuaj

Zhvilluesit tanë të temave mund të pershtasin dhe modifikojne çdo temë që zgjidhni ne WordPress. Ne mund të shtojmë funksione të reja dhe dizajne të ndryshme unike ose mund te bashkojmë ngjyrat dhe implementojmë ndërfaqe të reja përdoruesi në temat tuaja për të krijuar diçka teper të veçantë.

Funksionaliteti i Zgjeruar

Temat vijnë me një sasi të kufizuar funksionesh. Për të shtuar një funksion tjetër, duhet ta blini që nga fillimi ose të paguani për një temë premium. Ekipi ynë krijon çdo funksion të nevojshëm që nga fillimi i personalizimeve të temave, në mënyrë që të mos duhet të paguani përsëri në fund.

Modifikimi i pamjes

Nëse ju pëlqen tema e zgjedhur, por dëshironi të ndryshoni dhe rregulloni disa elemente të ndryshem, jeni në vendin e duhur. Ne mund të modifikojme mënyrën se si duket tema, ne kohe rekord dhe të krijojmë dizajne unike.

Implementim I Plugineve Premium

Ne zgjedhim çdo plugin me kujdes kur bëhet fjalë për uebin tuaj. Instalohen vetëm pluginet më të mira dhe ato premium ne menyre qe mos ngadalësojnë kurrë sajtin tuaj dhe qe mos te veshtiresojne navigimin.

Optimizimi i faqes në internet të internetit për çdo temë

Nëse dëshironi që faqja juaj e internetit të ketë renditjen më të mirë kur bëhet fjalë për google, do të duhet të punësoni një ekip të specializuar per SEO. Ne ofrojmë optimizimin më të mirë dhe profesional SEO për uebsajtin tuaj. Ekspertet tane do te analizojne fjalët kyçe (keywords) duke përdorur platformen SEMrush dhe platforma të ngjashme si Ahrefs për t’u siguruar që sajti juaj në internet të ketë renditjen më të mirë në Google.

Uebfaqe Responsive Per Cdo Platforme dhe Pajisje

Ne krijojmë uebsajte qe jane 100% suportive per cdo platformë, kompjuter, celular, tablet ose iPad. Në këtë mënyrë ju kurrë nuk do të humbni vizitorë pavaresisht se si audienca vendos të vizitojë faqen tuaj. Uebsajtet e krijuara nga Grow.al jane 100% te suportuara ne cdo aparat telefonik apo platforme.

Çfarë Na Bën Më Të Mirët

Ide Revolucionare

Duke punuar me nje kompani qe ofron eksperiencen dhe njohurite e duhura, gjithnjë e bën më të lehtë arritjen e një mirëkuptimi per cdo lloj ideje. Ne implementojme idetë më të mira dhe i vëmë ato në punë ne menyre unike, dhe absolutisht te shkelqyer. Sigurisht, ne premtojme punen me cilesore, teknologjine e fundit, dhe korrektesi maksimale.

Nderlidhje Me Rrjetet Sociale

Një faqe në internet gjithmonë ka nevojë për nderlidhje me llogaritë tuaja të rrjeteve sociale, kjo sepse ju siguroni më shumë trafik dhe ndihmoni për të rritur të ardhurat. Ne do të krijojmë një zgjidhje të thjeshtë për lidhjen e sajtit tuaj me rrjetet sociale. Në mënyrë që çdo vizitor të ketë një paraqitje të shkurtër të profileve tuaja dhe tju ndjeke kudo, per sa kohe qe operoni online.

Vecori Te Pafundme

Temat vijnë me veçori dhe përmbajtje të kufizuara për t’u përdorur, ne kurrë nuk kemi kufizime kur bëhet fjalë për veçoritë apo funksionet. Sipas deshires tuaj mund të shtojmë cdo lloj veçorie shtesë ose funksionalitet që ju nevojitet dhe gjithashtu t’i pershtasim ne menyre perfekte me temën tuaj.

Plugine Premium

Nese kerkoni pluginet me te mira, me funksione te zgjeruara, dhe vecori unike, jeni ne vendin e duhur. Duke pasur përvojë me të gjitha llojet e plugineve dhe perdorimin e tyre, ne mund ti pershtasim ato perfektesisht sipas preferencave tuaja.

Super Navigim

Duke ndertuar tema per uebsajte bazuar në përvojat e përditshme, ekipi yne e kupton dhe ka eksperiencen e duhur qe thjeshtesia për t’u naviguar dhe shumë të qenit responsive jane cilesi kryesore. Çdo vizitor do ta kete te lehte shfletimit e uebsajtit tuaj, pasi do te jete super i thjeshte dhe të lehte për t’u naviguar.

100% Suportuese Per Celulare

Ne vlerësojmë trafikun që gjeneron çdo faqe në internet nga klientët e tyre celularë, në fund të fundit trafiku mesatar qe merret nga keto pajisje eshte më shumë se 60% që gjeneron çdo faqe në internet ne total. Zgjidhni çdo temë që dëshironi dhe ne do ta pershtasim atë për të punuar në celular 100% ne menyre perfekte.

Çfarë garantojmë

Ne garantojmë që ekipi ynë i modifikimit të temave do të përmbushë çdo detyrë që do t’i vendosni. Vendosim qëllime maksimale për çdo punë. Por qëllimi ynë kryesor çdo herë ka qenë dhe do të jetë gjithmonë kënaqësia e klientit. Gjithmone do behet maksimumi qe te arrijmë kënaqësinë tuaj duke krijuar dhe personalizuar temat më të mira dhe me unike për platformën WordPress. Jeni këtu për një arsye, ne jemi të gatshëm të arrijmë pritshmerite tuaja.

Proces Te Shpejte Pune

Ekipi ynë ofron dorezim te projekteve ne kohe rekord duke perfshire nje cilesi maksimale. Ne kemi dorëzuar tema të personalizuara më shpejt se çdo kompani tjetër në industri.

Përpjekjet Maksimale

Krijimi i diçkaje perfekte nuk vjen kurrë me një përpjekje të vetme. Kjo është arsyeja pse ne kurrë nuk ndalojmë derisa të arrijmë sa më afër përsosjes, ne cdo projekt.

Kenaqesi Per Klientin

Arsyeja kryesore pse duhet të zgjidhni Grow.al është se ne do te punojmë pa u lodhur derisa tema juaj e dëshiruar të jetë ashtu sic keni ëndërruar gjithmonë. Vleresimi juaj ka me shume vlere per ne se çdo çmim.

Pse Duhet Te Zgjidhni WordPress?

Platforma më e mirë per modifikime

WordPress është platforma me të cilën kemi punuar gjithmonë dhe që e duam vërtet kete pune. WordPress është një platformë shumë e sofistikuar dhe plot funksionalitete për çdo lloj industrie, produkti ose shërbimi. Temat që wordpress ka për të ofruar janë më të mirat në treg dhe është aq e mahnitshme sa sa shume keni aftësinë të rregulloni dhe personalizoni çdo temë që ju pëlqen.

Procesi i zhvillimit të temës

Instalimi

Ne ju ofrojmë një shembull të temave tona të personalizuara në WordPress dhe pasi të keni zgjedhur një të preferuar, ne do ta instalojmë atë në faqen tuaj të internetit.

Instalimi i Plugineve

Ne instalojmë çdo plugin te nevojshme dhe të rëndësishme per sajtin tuaj, nuk ka rëndësi se çfarë çmimi paguani për temen, pluginet përfshihen gjithmonë ne pagese.

Përshtatja e temës

Rimodelim dhe pershtatje e temes se WordPressit me sajtin, kategorine, produktet, apo sherbimet qe ju do te ofroni. Cdo gje 100% e personalizuar dhe pershtatur ekskluzivisht per sajtin tuaj.

Zhvillimi i përmbajtjes

Zhvillimi dhe krijimi përmbajtje (kontenti) të bukur dhe unik për faqen tuaj. Në këtë mënyrë do të jeni një hap para konkurrentëve tuaj ne indeksimin ne Google.

Optimizimi i SEOs

Ne analizojmë internetin për secilën fjalë kyçe (main keyword) të rëndësishme që do të përdorim dhe mbledhim informacion në lidhje me konkurrentët tuaj me potenciale. Në këtë mënyrë ju do të merrni rezultatet më të mira te indeksimit se çdo konkurrent tjetër në të njëjtën industri.

Pyetjet e Bera Shpesh

Nëse doni që të marrim shembuj nga një model i gatshem, atëherë do ta bëjmë, por zakonisht na pëlqen të krijojmë dhe modifikojme tema personalizuara.

Një dizajn responsiv i nderfaqes në internet do të thotë që do të suportoje 100% në çdo pajisje ose platformë. Qëllimi është të krijojmë diçka që përshtatet 100% origjinale në celularët, tabletët dhe çdo pajisje tjetër që përdor internetin.

Po, temat tona të personalizuara suportohen plotësisht në celular dhe në çdo pajisje tjetër. Ne garantojmë një dizajn 100% responsiv per cdo uebsajt.

Po, ne mund të rregullojmë temat premium. Në fakt, ne mund të modifikojm dhe pershtasim çdo temë në treg. Jo vetëm dizajnin, por edhe funksionalitetet e tyre.

Ne ofrojme tema te gatshme ne rastet kur i kerkojne klientet tane, ne shumicen e raasteve perdorim ato te personalizuara (costum made).

Uebfaqja, tema dhe gjithçka që vjen pas përfundimit të projektit tuaj ju takon juve. Ju jeni pronari i vetemi temës suaj unike, në fund të fundit, ne punojmë për ju.

Po, tema e dizajnuar për faqen tuaj në internet do të jetë shumë e pershtatshme me optimizimin e motorëve të kërkimit (SEO). Ne kemi një ekip që do të punojë për këtë pasi të ketë përfunduar dizajni i temës.

Ne mbështesim pothuajse të gjitha llojet e llojeve të burimeve, duke filluar nga PSD, jpg, png, pdf, Indd, etj.

Po, temat e wordpress-it që ne hartojmë dhe rregullojmë gjithmonë bëhen duke përdorur kodim të plotë nga fillimi deri në lancimin e faqes në internet.

Po, ne mund të instalojmë tema wordpress në çdo host ose server që ju pëlqen. Na duhen vetëm detajet e hostit/ serverit tuaj dhe do të jetë gati brenda pak kohe.

Why WordPress