Sherbime SEO - Specialiste SEO ne Tirane, Shqiperi

Me Lart, ne Cdo Kerkim!

Rezulate maksimale ne trafikun organik!

Shërbime SEO - Rezultate Organike Kerkimi

Kur bëhet fjalë për shikueshmërinë, trafikun dhe të ardhurat në internet, shërbimet SEO janë pa dyshim zgjedhja më e zgjuar që mund të bëni për faqen tuaj të internetit. Një agjenci e marketingut dixhital ne Tirane, Shqiperi si GROW do të rrisë prezencen e faqes tuaj dhe do të arrijë tek klientët potencial duke përmirësuar renditjen e faqes tuaj në SERP (rezultatet e kerkimit) përmes Optimizimit profesional të Motorëve të Kërkimit.

Filloni të renditeni më lart, duke fituar trafik më të kualifikuar dhe duke rritur standartin tuaj me shërbimet SEO të menaxhuara plotësisht nga GROW. Me platformën tonë të teknologjisë, ekipin elitar të SEO-së dhe fushatat e personalizuara të SEO-s, ne mund ta bëjmë kete sherbim një drejtues të ardhurash për biznesin tuaj.

Si një kompani e specializuar e marketingut ne Tirane, arritja e klientëve tuaj duke shfaqur ofertat më të mira dhe duke ndikuar në audiencën e synuar duke dhënë informacionin e duhur, në kohën e duhur, në vendin e duhur, është një nga arsyet kryesore për të punësuar një specialist SEO nga agjensia GROW.

Ndërsa vizibiliteti dhe ndergjegjesimi juaj për markën rritet, rezultatet tuaja të kërkimit organik bëhen më të mira. Vizitorët mund ta gjejnë faqen tuaj më të lehtë dhe ky faktor mund të çojë në trafik më cilësor vazhdimisht në faqen tuaj pa paguar per reklama te ndryshme ose Google Ads & Bing Ads. Duke e ditur që konkurrenca në SERP është shumë agresive. 

Optimizimi ynë i motorëve të kërkimit Google ka potencialin, aftësitë, ekspertizën teknike dhe njohuritë e duhura për të rritur renditjen e faqes tuaj dhe për të tejkaluar konkurrencën më të mundshme duke ulur ritmet e largimeve nga vizitorët e rastësishëm.

Por shërbimet SEO nuk përfundojnë vetëm duke optimizuar faqet në webin tuaj. Si një nga agjencitë më të mira të shërbimeve të klientëve të marketingut dixhital, ne do të kryejmë një auditim 100% të saktë të faqes dhe do të zbulojmë të gjitha çështjet që nuk lejojnë që faqja juaj të ketë më shumë dukshmëri, duke analizuar përmbajtjen tuaj, titujt, linqet, autoritetin e domenit dhe faqes tuaj dhe kujdesi për të gjithë faktorët e renditjes duke u siguruar që dizenjimi i faqes suaj të internetit përputhet me llojin e shërbimeve që ju ofroni.

Zgjedhja e një prej agjencive kryesore SEOShqiperi si e jona ofron një larmi mundësish dhe shërbimesh që jo vetëm që janë të përballueshme, por do ta kthejnë faqen tuaj në internet si punonjësin tuaj më te mirë

Ne mund të zgjedhim në mënyrë të përsosur fjalët tuaja kyçe, të ndjekim renditjen e konkurrentëve tuaj, të analizojmë të gjitha llojet e përmbajtjeve të kombinuara me një dizajne unike cdo lloj webi ne internet, të ndjekim cilësinë e linqeve tuaja, të optimizojmë autoritetin e faqes tuaj dhe të krijojmë panele profesionale që do të bëjnë më të lehtë verejtjen e rezultateve dhe kuptueshmerine e tyre. 

Besojeni, kur punoni me GROW kjo eshte vetem maja ajsbergut krahasuar me përfitimet që do të gjeni duke bashkëpunuar me kompaninë tonë te SEO.

Rreth Shërbimeve SEO ne Shqiperi

SEO është mënyra më e mirë për të ndikuar në një shikueshmëri më të madhe dhe ne renditjen e motorëve të kërkimit në mënyrë që të prodhoni një rrjedhë të qëndrueshme trafiku të kualifikuar në faqen tuaj.

Tregu në internet është konkurrues, prandaj biznesi juaj (pavarësisht nëse veproni jashtë linje ose në internet) ka nevojë për një agjensi SEO të besuar dhe me përvojë. Me më shumë se 10 vite përvojë dhe vlerësime nga disa kompani te medhaja ne Amerike dhe Europe, GROW është agjencia e optimizimit të motorëve të kërkimit që kompanitë zgjedhin kur kërkojnë të rrisin të ardhurat e tyre dhe të rritin operacionet e tyre.

Rruga kryesore që lidh shërbimet dhe produktet që faqja juaj në internet ofron me audiencën e synuar është motori i kërkimit. Njerëzit kërkojnë atë që ju ofroni në motoret e tyre të kërkimit, në celular, desktop dhe laptopë, dhe rezultatet e pafund shfaqen në ekranet e tyre. Tani, ashtu si shumica prej nesh, njerëzit do të përqendrohen në faqet që shfaqen në krye të rezultateve të kërkimit. Nëse nuk po shfaqeni të paktën në 10 të parët, atëherë biznesi juaj në internet është nën hijen e konkurrentëve tuaj.

Ju po humbni shumë konvertime, trafik cilësor, shitje, dhe të ardhura në internet vetëm sepse nuk keni shikueshmerine dhe prezencen e duhur. Bashkimi me agjencinë më të mirë të shërbimit SEO do ta kthejë biznesin tuaj të vogël në një gjenerator të mahnitshëm të të ardhurave duke përmirësuar ndërgjegjësimin e markës suaj, duke rritur renditjen e faqes tuaj, (flasim per faqen e pare te rezultateve) të rrisni trafikun tuaj, të optimizoni faqen tuaj, të optimizoni ofertën tuaj, faqet e prezantimeve, titujt, përshkrimet, SEO-n lokale dhe ekspozimin nderkombetar. 

Eshtë një përgjegjësi e madhe ta marrësh vetëm mbi supe. Kjo është një nga arsyet kryesore pse partneriteti me shërbimet tona SEO është zgjedhja më e zgjuar për biznesin tuaj.

Nëse keni nevojë të punësoni një specialist SEO ne ofrojmë shërbimet e konsultimit dhe analizës së fushatës së marketingut dhe optimizimit të duhur për SEO me fokusin e drejtimit të më shumë trafiku dhe shkalles se konvertimit në faqen tuaj të internetit. Mësoni më shumë rreth konkurrentëve tuaj me shërbimet tona të hulumtimit, ndërsa ne përqendrohemi në synimin dhe arritjen e klientëve më të vlefshëm që kanë treguar interes për shërbimet ose produktet që ju ofroni.

Kjo është arsyeja pse ne synojmë një audiencë specifike për biznesin tuaj, shanset e atyre përdoruesve për të kthyer janë 90% më të larta se klientët e rastësishëm. Ju tashme e kuptoni, pse do të blinte dikush diçka që nuk i intereson? Drejtimi i faqes suaj të internetit per nje trafik me cilësor nga burime po ashtu cilesore, lidhjeve të mediave sociale, një rritje e konvertimeve dhe një rrjedhë e sigurt e Kthimit të Investimit.

“Unë dhe partnerët e mi kishim veshtiresi per te arritur prezencen e duhur në motorët e kërkimit sepse konkurrenca globale dhe lokale ishte shumë agresive, të paktën … Kjo është ajo që ne menduam derisa të bashkëpunonim me GROW. Vendimi më i mirë që kemi marrë për biznesin tonë online ”

Rritni biznesin tuaj me agjencinë tonë SEO ne Tirane

Për biznesin tuaj dhe vendimmarrësit e saj, është thelbësore që të perparonni ne cdo aspekt, kjo perfshin prezencen online me shume se cdo gje tjeter. Pavarësisht nëse po kërkoni të rrisni numrat e shitjeve, të përmirësoni cilësinë e blerësve ose të rrisni te ardhurat tuaja si kurre me pare, ju mund të përdorni optimizimin e motorëve të kërkimit (SEO) dhe agjencinë tonë SEO për të arritur qëllimet tuaja.

Si partneri juaj, agjencia jonë SEO e vlerësuar nga qindra kliente siguron kompaninë tuaj me:

 • Strategji te personalizuar e përshtatur për qëllimet tuaja
 • Optimizimet e vazhdueshme për SEO në faqe, jashtë faqes dhe ato teknike
 • Auditim i thelluar i SEO
 • Analiza dhe monitorimi mujor i konkurrencës
 • Menaxher i dedikuar per llogarine tuaj
 • Softuer i përparuar, ekskluziv i klientit për automatizimin e marketingut
 • Raportimi transparent
 • Ndjekja e thirrjeve telefonike
 • Dhe me shume

Shërbime SEO që Rrisin Trafikun dhe të Ardhurat

Nëse jeni duke kërkuar rritje serioze të biznesit, SEO ose optimizimi i motorëve të kërkimit është strategjia e duhur për ju. Pse funksionon? E thjeshtë! Ajo pikas përdoruesit që ka më shumë të shanse të konvertohen në faqen tuaj të internetit dhe i drejton ne vendin e duhur, pra faqen tuaj.

Një fushatë me porosi SEO me GROW synon SEO on-page dhe off-page, e cila përfshin gjëra të tilla si hulumtimi i fjalëve kyçe dhe zbatimi i kontentit, për të ndihmuar audiencën më të vlefshme t’ju gjejë në internet.

Jo vetëm kaq, por ekipi yne i ekspertëve të SEO (dhe menaxherit tuaj të dedikuar të projektit) do të analizojë rezultatet e strategjisë së biznesit tuaj për të siguruar që fushata juaj po performon në mënyrën më të mirë.

–“Ne jemi shumë të kënaqur me shërbimin SEO që kemi marrë nga GROW deri më tani. Edhe pse ka kaluar vetëm një kohë shumë e shkurtër që kur SEO ka filluar, ne tashmë mund të shohim një lëvizje pozitive në renditjen e faqes tonë. Do të rekomandonim shërbimet SEO të GROW për këdo që kërkon të rrisë ekspozimin e tij në internet.”–

Menaxher
KOMPANIA Security iCam

Procesi Yne Teknik i SEO

HULUMTIMI

Kur fillojmë një fushatë SEO, këshilltari juaj i përkushtuar fillon duke bërë një zhytje të thellë në kompaninë tuaj, faqen tuaj të internetit, konkurrentët tuaj dhe industrinë tuaj. Ne vendosim kapelet tona detektive dhe krijojme nje strategji bazuar ne te dhenat tuaja per nje sherbim SEO te sukesshem.

 • Analizë e Thellë e Konkurrencës
 • Analiza e faqes dhe serverit
 • Analizojme 200+ Faktorë SEO on-page

OPTIMIZIMI

Nga IA në UX, ne bëjmë qindra ndryshime të mëdha dhe të vogla në faqen tuaj të internetit për të ndihmuar Google të kuptojë më mirë kush jeni. Me një ekip të dedikuar zhvilluesish, agjencia jonë SEO mund të kujdeset gjithashtu për SEO-në tuaj teknike, duke ju ndihmuar të rrisni përdorshmërinë, shpejtësinë dhe funksionalitetin e websajtit tuaj.

 • Tituj tërheqës dhe meta descriptions
 • Përmirësimi i përdorshmërinë
 • Përditësimi i Arkitekturës se Faqes

KONTENTI

Përmbajtja e faqes suaj të internetit është ajo për të cilën përdoruesit mbështeten në edukimin dhe udhëzimin e tyre përmes kanalit së blerjes. 

Pavarësisht nëse jeni duke diskutuar pikën unike të shitjes së kompanisë suaj ose duke siguruar përmbajtje edukuese përmes një postimi në blog, ne do t’ju ofrojmë sugjerime temash, kopje profesionale dhe përmbajtje cilësore për të nxitur jo vetëm renditjen e faqes suaj të internetit, por edhe rritjen e kompanisë suaj.

 • Kopje SEO qe sjell konvertime
 • Kopje Longform per qellime edukimi
 • Postime Informative në Blog që Intrigojnë

FJALET KYÇE

Procesi ynë i hollësishëm i hulumtimit të fjalëve kyçe është në qendër të shërbimeve tona SEO. Fjalët kyçe specifike që synojmë te ndihmojnë të përcaktojmë audiencën dhe të drejtojmë trafik të vlefshëm në faqen tuaj. Me titullin përkatës të trafikut në faqen tuaj të internetit, kompania juaj mund të sigurojë mundësi të reja, shitje me vlerë të larta dhe shume perfitime te tjera.

 • Analiza e fjalëve kyçe të konkurrencës
 • Keyword Mapping
 • Ndjekja e renditjes

EKSPOZIMI NE MEDIA & LINQET

Mediat dhe SEO jashtë faqes janë shërbime thelbësore për marrjen e vemendjes nga audiencës juaj e synuar. Ekipi ynë i dedikuar i marketingut do të krijojë mundësi të reja për rritjen e faqes në internet duke ndihmuar kompaninë tuaj të ndërtojë lidhje(linqe) dhe marrëdhënie me ekspertë të besuar te industrisë tuaj.

 • Promovimi i përmbajtjes
 • Përmendjet përkatëse ne Blogje / Shtyp
 • Fushatat marketingu virale

TESTIMI

Marrja e trafikut përkatës dhe të kualifikuar të kërkimit në faqen tuaj është vetëm fillimi i shërbimeve tona të optimizimit të SEO. Ne jemi partner me ju për tu siguruar që faqja juaj në internet po i drejton vizitorët përmes kanalit të blerjes në një mënyrë të qartë dhe koncize. Ne besojmë në testimin e gjithçkaje dhe bërjen e përmirësimeve të vazhdueshme në strategjinë tuaj të marketingut SEO.

 • Analiza e Rrugës së Konvertimit
 • Përmirësimet e thirrjeve per veprim (call-to-action)
 • Përmirësime të vazhdueshme përmes Ndjekjes së ROI

Shërbime SEO të Ofruara nga Agjencia Jonë

A jeni gati të mësoni për gjithçka që jemi gati të kalojmë për t’i dhënë faqes suaj të internetit praninë dhe reputacionin që meriton? Vazhdoni të lexoni për të zbuluar.

Optimizimi i Keyphrases (Frazave Kyce)

Ekspertët tanë profesionalisht do të analizojnë dhe hulumtojnë frazat më të rëndësishme dhe më të vlefshme për websajtin tuaj. Secila prej tyre është unike dhe drejton një sasi të caktuar trafiku nëse optimizohet siç duhet. Për shembull, nëse shesni këpucë dhe rripa, keni nevojë për frazat kryesore të duhura për produktet kryesore dhe të gjitha ato që lidhen me to, që do të sjellin vlerë në faqen tuaj të internetit. 

Sigurisht, ne zgjedhim vetëm rezultatet më të mira të mundshme. Bazuar në fjalët tuaja dhe se si ato janë optimizuar me përmbajtjen tuaj, faqja juaj shfaqet në rezultatet e kërkimit. Sa më i mirë të jetë optimizimi, aq më të mira janë rezultatet tuaja.

Optimizimi i Faqeve Tuaja

Para se të fillojmë këtë proces, ne do të kryejmë një auditim të saktë të faqeve tuaja, do të mësojmë për çdo problem që ka nevojë për optimizim dhe rregullim. 

Ekspertët tanë të SEO do të sigurohen që kërkimi juaj në faqe të jetë i thjeshtë, responsiv në të gjitha pajisjet (eshte shumë e rëndësishme për të qenë responsiv për celularët), të analizojë problemet tuaja të dizajnit, shkronjat, kontrastin dhe gjithçka tjetër që lidhet me UI dhe UX. 

Ndërsa secila faqe çon trafik unik në sajtin tuaj, ne do të zgjedhim përmbajtjen më të mirë për t’i përfaqësuar ato në motorët e kërkimit duke ndjekur optimizmin më profesional.

Analiza Teknike e Webit dhe Potencialit te Tij

Ndaloni zgjedhjen e kompanive të ngathta që kërkojnë ditë, javë dhe madje muaj për të dhënë një raport të problemeve teknike të faqes suaj të internetit. 

Agjencia jonë zotëron mjetet më profesionale SEO që na japin një avantazh të jashtëzakonshëm në gjetjen dhe krijimin e një raporti për të gjitha çështjet me faqen tuaj të internetit dhe zbulimin e strategjive të reja që do të çojnë në mundësi të mahnitshme. E gjitha kjo ne kohe rekord dhe profesionalizem te pakrahasuar.

Per analizen teknike te webit ne perdorim disa nga mjetet me te mira online si: SEMRUSH dhe Ahref

Kërkimi dhe Zgjedhja e Fjalëve Kyçe më të Mira

Faza kryesore dhe forca e çdo zgjidhjeje SEO gjendet në gjetjen dhe zbatimin e fjalëve kyçe më të vlefshme që do të rrisin shikimin tuaj në radhët e Google, Bing, Yahoo dhe të gjitha motorët e kërkimit ndërsa kombinohen në mënyrë të përsosur me përmbajtjen tuaj. 

Kështu që përdoruesit jo vetëm që do ta gjejne faqen tuaj më lehtë, por ata do të jenë në gjendje të marrin një vështrim të shkurtër mbi sherbimet dhe produkte të mahnitshme që ju ofroni. 

Kjo është mënyra se si ne drejtojmë trafikun me cilësi më të mirë nga burimet më të mira të cilësisë në faqen tuaj të internetit. Gjejme fjalët kyçe të duhura, rregullojme dhe zbatojme, synonojme audiencën e duhur, dhe nxisim suksesin, nuk presim qe te ndodhe rastesisht!

Shënjestrimi i Faqeve Përmes Shërbimit Keyword Mapping

Le të themi se në faqen tuaj të internetit, ju shesni këpucë dhe rripa, do t’ju duhen dy faqe për secilin prej atyre produkteve. Pra, kur klientët kërkojnë “këpucë afër meje” ose “këpucë lëkure” ato drejtohen në faqen unike të faqes tuaj përmes hartës së fjalëve kyçe (keyword mapping).

 Fjalët kyçe që ne do të implementojmë në faqen e sajtit tuaj do të jenë të ndryshme dhe 100% të optimizuara në mënyrë unike per secilen prej tyre. Strategjia do të jetë 100% e ndryshme bazuar në konkurrencën, produktet tuaja dhe rëndësinë e motorëve të kërkimit bazuar në kërkimet e audiencave tuaja të zgjedhura.

Optimizimi i Titujve dhe Përshkrimeve Meta (Meta Description and Title Tags)

Ju keni hasur etiketa titulli në çdo faqe në internet. Përveç përfaqësimit të përmbajtjes ose artikullit, ose shërbimit, ose produkteve të ndryshme, ato gjithashtu ndihmojnë Motorët e Kërkimit pasi Google ose Bing të kuptojnë më mirë se për çfarë flet faqja juaj në internet. 

Krahas përshkrimeve më të mira të meta ju do të keni përmbajtje absolute që jo vetëm do të nxise më shumë trafik por do të ndihmojnë faqen tuaj të marrë renditjet që meriton në SERPs (rezultatet e kerkimit). 

Për të qenë të qartë, ekspertët tane te SEO nuk marrin pjesë tek titujt dhe pershkrimet. Ne caktojmë shkrimtare profesionistë per kopjen dhe shkrimtarë profesioniste per përmbajtjen për të përshtatur titujt dhe përshkrimet më të mrekullueshme dhe më të kërkuara për faqen tuaj.

Optimizimi i Robot.txt

Motorët e kërkimit janë të zgjuar, shumë të zgjuar, por gjithsesi kanë nevojë për ndihmë për të kuptuar më mirë se cila faqe e një faqe duhet të analizohet (crawl) ose jo. Përmes optimizimit të skedarit tuaj Robot.txt ne i ndihmojmë ata të kuptojnë saktësisht se për çfarë kemi nevojë.

 Përmbajtja e zgjedhur do t’u shfaqet përdoruesve që duhet dhe ajo që nuk zgjedhim, do të mbetet private, derisa të dëshirojmë. Sjellja e agjentëve te motoreve te kerkimit do të jetë nën kontrollin e plotë të ekspertëve tuaj të përkushtuar për SEO.

Paraqitja dhe Krijimi i Hartes XML

Motorët e kërkimit janë në gjendje të përdorin të gjitha URL-të tuaja, por per te krijuar një mënyrë më të mirë dhe më efikase për të analizuar lidhjet tuaja nga motorë si Google, Bing, Yahoo dhe të tjerët, krijimi dhe paraqitja e një sitemap XML është një hap i rendesishem i procesit SEO. 

Në këtë mënyrë ne kombinojmë XML me skedarin Robot.txt për ta bërë më të lehtë për Google për të gjetur dhe lokalizuar faqet tuaja. Mbi të gjitha, faqet do të renditen gjithashtu në motorët e kërkimit, jo vetëm në websajtin tuaj.

Ndërtimi i Përmbajtjes

Eshtë në rregull nëse nuk doni të krijoni vetë përmbajtjen e faqes tuaj. Në të vërtetë, kjo është një zgjedhje shumë, shumë e zgjuar nga ju. Ju mbase nuk doni të humbni kohën tuaj në krijimin e diçkaje për të cilën nuk keni përvojë. 

Në të vërtetë, është një proces shumë i veshtire dhe preciz, duhet të zgjidhni fjalët kyçe të duhura, të shkruani fjali që janë të bukura, por edhe ndihmojne sajtin tuaj te kryeje sa me shume shitje. Bëni secilën fjali me shume bindëse dhe shkruani numrin e duhur të fjalëve për faqe. Ju duhet të përdorni tonin e duhur të zërit, ta bëni atë të lexueshëm për audiencën e duhur, të optimizoni titujt, përshkrimet dhe paragrafët. 

Po, ne e dimë qe duket e veshtire, por kjo është “buke me djathe” për ekspertët tanë te shkrimit te përmbajtjeve SEO. Kjo është arsyeja pse ne kemi një ekip shkrimtarësh të aftë që do të ofrojnë shërbimin më profesional për ndërtimin e përmbajtjes për faqen tuaj në internet.

Shperndarja (Outreaching)

Ndonjëherë, një nxitje e vogël nga influencuesit e duhur ndikon në zgjedhjen e duhur të marketingut. Si specialistë të SEO-së, ne kemi kontaktet e duhura në të gjitha llojet e industrive. 

Ne do të përshtatim artikullin më të mahnitshëm dhe do të nxjerrim në pah sajtin tuaj tek blogerët më të mrekullueshëm me audienca besnike të cilësisë më të lartë për të prezantuar markën tuaj. 

Kjo behet për të udhëhequr trafik me cilësi që jo vetëm që do t’i pelqeje shërbimet tuaja por gjithashtu do të ndihmojë biznesin tuaj të ndërtojë një prezence më të mirë të dhe një reputacion më të mirë.  Kjo do të beje faqen tuaj më të dukshme në motorët e kërkimit.

Ndërtimi i Backlinks(Linqeve)

Shërbimi i ndërtimit të lidhjeve i njohur ndryshe si hyperlinks është shërbimi që implementon linqet e faqes tuaj në faqet e tjera. Ne zgjedhim faqet më të larta të autoritetit të domain-it që ofrojnë një audiencë cilësore dhe trajtojnë temat e ngjashme si biznesi juaj në për të zbatuar linqet tuaja. 

Për shembull, një influencus si Cristiano Ronaldo për të shkruar një artikull për “këpucët” (shembull) tuaja dhe për të siguruar një link ne ate artikull që do të dergoje miliona ndjekës dhe vizita në faqen tuaj të internetit. Kjo lidhje do të qëndrojë përgjithmonë në faqen e tij dhe do t’i çojë përdoruesit për një kohë shumë të gjatë në faqen tuaj. 

Backlinks dhe Ndërtimi i linqeve është një teknikë shumë e rëndësishme SEO por gjithashtu shumë e vështirë për tu arritur. Me ekspertizën dhe njohuritë tona, ne do të krijojmë lidhjet më të mira për faqen tuaj.

Optimizimi i Shkallës së Konvertimit

Në momentin që përdoruesit vizitojnë faqen tuaj për herë të parë, plotësojnë një formë regjistrimi, abonohen, blejne, kontaktojnë ose kryejnë veprime të tjera, ne kete moment ju keni fituar një konvertim të suksesshëm. 

Por shumicën e kohës, konvertimet nuk ndodhin për shkak të optimizimit të dobët. Klientët nuk e gjejnë atë që presin dhe ata largohen. Kjo mënyrë rrit normat e largimit të faqes tuaj dhe dërgon një sinjal negativ në Google, i cili do të jetë një tregues i një rënie në renditjen e faqes tuaj.

Ekspertët tanë të SEO përmes testimit profesional A / B do të gjejnë të gjitha problemet me optimizmin tuaj, përshtatni ofertën më të mahnitshme dhe bindëse, duke e bërë përmbajtjen tuaj super të thjeshtë për ta lexuar dhe kuptuar brenda një kohe të shkurtër. 

Do te krijojme ate lloj kontenti që do t’i çojë përdoruesit të marrin veprojne shpejt, dhe ti pershtatet ne menyre perfekte kerkesave te tyre. Në këtë mënyrë ne jemi në gjendje të përmirësojmë konvertimet tuaja dhe të krijojmë një strategji efektive SEO & CRO.

Optimizimi i Google My Business

Ne ofrojmë specializimin e duhur në krijimin dhe shërbimet e optimizimit të GMB për ta bërë biznesin tuaj në internet të lokalizohet më mirë në nivel lokal dhe të përmirësojë besueshmërinë dhe prezencen. Klientët do të jenë në gjendje t’ju lokalizojnë më mirë, të shikojnë informacionin tuaj dhe vlerësimet mahnitëse, pasi ne do të kujdesemi absolutisht për t’i optimizuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Nuk do të ketë më përpjekje për të gjetur adresën tuaj, numrat tuaj, faqen e internetit ose mediat sociale ne menyrat old-fashion. Ne do t’i kombinojmë ato në një profil shumë cilësor të GMB, me optimizimin e duhur, për të paraqitur biznesin tuaj me dinjitet në Motorët e Kërkimit. Për ta realizuar këtë, ne zotërojmë mjetet më profesionale të SEO dhe ofrojmë mundësi unike që do t’ju çojnë përpara konkurrentëve.

Optimizimi i Arkitektures se Informacionit IA

Krijimi i një rrjedhe të qëndrueshme dhe thelbësore të informacionit është shume i rendesishem për faqen tuaj të internetit. Ju mund të mos keni informacionin e duhur në lidhje me këtë procedurë pasi që shumica e agjencive SEO zgjedhin mos e kryejne kete sherbime. 

Por nga e para, ekspertët tanë do të analizojnë strukturen tuaj te informacionit dhe do të organizojnë në mënyrë të përsosur përmbajtjen tuaj në mënyrë që të gjenden dhe vlerësohen nga përdoruesit më lehtë se më parë. Kjo do të ndihmojë klientët tuaj të kuptojnë se çfarë keni për të ofruar më thjeshtë dhe të përfundoni me lehtësi detyrat e tyre. 

Në thelb, përmbajtja juaj do të shfaqet në vendin e duhur, në kohën e duhur dhe do të strukturohet bazuar në një model arkitekture të analizuar mirë.

Analizë & Optimizim i Canonicalization

Optimizimi i faqes suaj të internetit me Motorët e Kërkimit duhet të jetë absolutisht i plotë. Dhe pa u treguar atyre se cila URL përfaqëson se cilën faqen specifike, do të ketë mungesë optimizimi. Kjo mund të bëjë që te keni probleme me permbajtjen dhe të shfaqen si dublikime per disa URL. Ta themi thjesht, me anë të optimizimit të Canonicalization, ne u themi motorëve të kërkimit si Google se cilën URL duam të shfaqet në SERP.

Në këtë mënyrë ne parandalojmë problemet me përmbajtje të kopjuar. Ju mund të keni shumë përmbajtje të ngjashme dhe URL në webin tuaj, dhe nëse nuk keni optimizimin e duhur, SERP do të shfaqin përmbajtjen që nuk i jep vlerë biznesit tuaj dhe do të lënë nën hije ato me të vërtetë të vlefshme. Kjo do ndikoje drejtperdrejt ne indeksimin tuaj dhe reputacionin me motoret e kerkimit.

Analizimi Fillestar I Linqeve te Jashtem dhe Pastrimi (Initial External Link Analysis and Disavow)

Ideja e kësaj faze është e thjeshtë për t’u kuptuar por ka nevojë për ekspertizë dhe profesionalizëm për të marrë rezultatet që ju nevojiten, e cila është një nga arsyet pse bashkëpunimi juaj me agjensinë tonë SEO do të jetë i frytshëm. Ndërsa backlinks me cilësi të mirë provojnë vlerën dhe efektivitet për faqen tuaj në internet, backlinks me cilësi të keqe dëmtojnë reputacionin e faqes tuaj dhe nuk sjellin absolutisht asnjë vlerë. 

Shërbimi ynë i analizës së linqeve të jashtme do të zbulojë të gjitha linqet me cilësi të ulët dhe do t’i heqë ato përmes mjetit Google Disavow. Në këtë mënyrë ne mbrojmë faqen tuaj nga disa penalizime dhe gjithashtu ju ndihmojmë të renditeni më lart duke monitoruar vazhdimisht rritjen e cilësisë së dukshmërisë tuaj. Nëse kërkojmë më të mirën, duhet t’i përmbahemi asaj rruge, deri në fund.

Optimizimi i Etiketave të Titujve (Optimization of Header Tags)

Identifikimi është një nga pjesët më të rëndësishme kur bëhet fjalë për strukturimin, përmbajtjen dhe arkitekturën e faqes. Përmes analizimit të etiketave tuaja të titujve ne jemi në gjendje të identifikojmë të gjitha strukturen brenda faqeve dhe të sigurohemi që ato përfaqësojnë shërbimet dhe produktet me saktësi duke ndjekur standardet tona të ekspozimit të SEO. 

Pervec se jane te vlefshme për renditjen tuaj SERP, etiketat e titujve gjithashtu ndihmojnë klientët tuaj për të lundruar më lehtë në faqen tuaj të internetit. Duke e bërë përvojën e tyre unike dhe të kënaqshme, e cila do të çojë në vlerësime dhe reagime më të mira.

Vendosja dhe Optimizimi i Hartës së Websajtit (Website Sitemap Setup & Optimization)

Navigimi i përdoruesve tuaj duhet të jetë gjithmonë i thjeshtë, i kënaqshëm dhe pa ndërprerje. Përvoja e tyre në faqen tuaj do të jetë faktori kryesor që do t’i kthejë përsëri, do t’i bëjë ata të rekomandojnë shërbimet tuaja për miqtë e tyre dhe të lënë vlerësimet më të mira. Për ta bërë përvojën e tyre sa më të mire, profesionistët tanë të SEO do të krijojnë ose optimizojnë hartën e sajtit tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme. 

Në këtë mënyrë paraqitni përmbajtjen tuaj në drejtimin e duhur, lejojini motorët e kërkimit të kuptojnë më mirë se cilën faqe duhet të zvarriten bazuar në atë që kërkojnë klientët dhe të përcaktoni versionin kanonik të secilës faqe. Ne do të zgjedhim formatin më të mirë të sitemap dhe do ta optimizojmë atë maksimalisht për një prani më të mirë në internet dhe UX më të mirë.

Audit i Ridrejtimit të Linqeve (Link Redirect Audit)

Pavarësisht se sa i sigurt mund të jeni në lidhje me cilësinë e lidhjes suaj. Përmes auditimit të ridrejtimit të lidhjeve ne jemi në gjendje të analizojmë plotësisht linqet tuaja aktuale dhe të mësojmë rreth cilësisë së tyre. 

Në këtë mënyrë ne krijojmë një raport të linqeve që janë në të vërtetë të vlefshme për faqen tuaj në internet dhe ato që nuk provojnë asnjë vlerë. Mund të ketë probleme të ridrejtimit të lidhjeve, të cilat po i ndalojnë përdoruesit të vizitojnë webin tuaj ose t’i çojnë ata nga nje faqe tek tjetra. 

Shkaktimi i ketyre problemeve ndikon drejtperdrejt tek kenaqesia e klientit. Ne do të analizojmë të gjitha ridrejtimet, sigurohemi që ato janë të optimizuara 100% dhe do të gjenerojmë një raport të plotë të shërbimit tonë.

Linqet e Brendshme, Krijimi, Ristrukturimi & Optimizimi (Internal Linking, Creation, Restructuring & Optimization)

Një lidhje e brendshme ridrejton përdoruesit nga faqja x në faqen y brenda të njëjtit domain. Por për të qenë vërtet të vlefshëm ato duhet të zbatohen në vendin e duhur kur klientët tuaj në të vërtetë kanë nevojë për to dhe ku mund të gjenden lehtesisht. 

Përndryshe, ato nuk provojnë ndonjë vlerë për faqen tuaj. Kjo fazë është thelbësore për krijimin e arkitekturës së suksesshme të faqes dhe shperndarjen e linqeve. Përmes këtij shërbimi, përdoruesit do të jenë në gjendje të gjejnë më lehtë shërbimet, faqet, produktet dhe informacionin në faqen tuaj pa humbur kohën e tyre. 

Ekspertët tanë të krijuesve të përmbajtjes SEO do të sigurohen që të nxjerrin në linqet ne vendet e duhura. Ndërsa faqet tuaja marrin më shumë lidhje dhe vizitorë nga ato linqe, aq më mirë do të jetë renditja juaj me Motorët e Kërkimit.

Analiza për Përmbajtjen e Kopjuar (Duplicate Content Analysis)

Ne përdorim mjetet më profesionale për të analizuar secilën fjalë dhe fjali në faqet e webit tuaj për t’u siguruar 100% që nuk ka përmbajtje të kopjuar. 

Nëse gjejmë ndonjë lloj përmbajtje që kalon përqindjen e lejuar sipas standardeve tona, ne do të informojmë klientët për atë lloj zone, do të caktojmë shkrimtarë profesionistë për të analizuar ato faqe dhe do të sigurojmë përmbajtje të re, unike, origjinale, me cilësi të lartë të optimizuar që do të shfaqet në internet vetëm vecanerisht vetem per ju.

Shërbime SEO Bonus - Do Gjeni Gjithashtu

 • Shërbimet e Markimit dhe Optimizimit të Skemës (Schema Markup & Optimization Services)

 

 • Optimizimi i pamjeve, imazheve, kontrastit, animacioneve dhe responsivitetit së faqes suaj të internetit për pajisjet mobile.

 

 • Zbatimi i Google Analytics me monitorim konvertimesh te konfiguruara

 

 • Analiza e trafikut nga Google Analytics

 

 • Ndjekja e performancës për fjalët kyçe të zgjedhura

 

 • Raportimi i performancës suaj mujore në SERP. Sigurimi i raporteve të plota të trafikut, UX, ndjekja e ritmeve të largimit dhe konvertimit.

 

 • Optimizimi i tregjeve tuaja Demografike

 

 • Optimizimi i Faqeve të Prezantimit (landing pages) / Testimi, Konfigurimi i A / B dhe më shumë!

 

 • Keni nevojë për më shumë informacion në lidhje me shërbimet tona? Merrni kontakt me mbështetjen tonë të klientit 24/7.

Hapat për një Shërbim të Suksesshëm SEO

Analizimi

Duke analizuar konkurrencën tuaj potenciale të motorëve të kërkimit ne mesojme për pikat e forta dhe të dobëta të tyre ndërsa hulumtojme fjalët kyçe më të rëndësishme për faqen tuaj të internetit. Gjetja e problemeve te sajtit tuaj permes auditimit të faqes dhe krijimi i një strategjie të re bazuar në të dhënat e mbledhura.

Optimizimi

Pasi të gjejmë të gjitha problemet me faqen tuaj, pikat kryesore dhe pikat e forta të konkurrencës suaj. Ne jemi në gjendje të ekzekutojmë strategjinë unike të zhvilluar nga specialistët tanë të SEO dhe të fillojmë fazën e optimizimit. Ne do të implementojme perditesime unike, në mënyrë që Google më në fund të shohë potencialin e faqes suaj të internetit dhe të përmirësojë shikimin tuaj.

Materiali

Materiali i faqes suaj e njohur ndryshe si përmbajtja e faqes në internet është qendra e çdo shërbimi SEO. Pasi të gjejmë fjalët kyçe të duhura për secilën faqe, shërbim, produkt dhe përshkrim, krijuesit e përmbajtjeve SEO dhe shkruesit tane do të përshtatin përmbajtjen më të optimizuar që do të çojë më shumë trafik dhe shitje drejt webit tuaj.

Marketingu & Ndërlidhjet

Ne mund të kryejmë fushata promovuese në mënyrë profesionale dhe të kombinojmë backlinks cilësore me proceset e arritjes së informacionit për të marrë më shumë vëmendje nga një larmi burimesh. Në këtë mënyrë ne sigurohemi që ekspozimi juaj të jetë në nivelin e duhur dhe ju jeni duke u vërejtur më mirë se konkurrentët tuaj.

Prova

Pasi gjithçka të përpilohet me sukses, ekziston një hap i fundit para se t’u garantojmë klientëve tanë rezultatet që ata presin. Shërbim profesional provimi në internet SEO. Ekspertët tanë do të kryejnë disa teste QA për t’u siguruar që çdo optimizim i vogël po prodhon vlerën e duhur dhe se gypi juaj i konvertimit po funksionon si duhet së bashku me faktorë të tjerë të rëndësishëm.