Agjensi Marketingu Dixhitale
ne Tirane, Shqiperi

Permiresoni biznesin tuaj në internet me zgjidhje inovative të marketingut dixhital. Zbuloni rezultate të reja dhe përshpejtoni rritjen tuaj ose te biznesit tuaj me mbështetje nga ekspertë te marketingut në agjensinë tonë të Marketingut Dixhital në Tirane, Shqiperi.

Paketa Marketingu te Personalizuara per Buxhetin Tuaj

Shërbimet tona

Jeni pergatitur për zgjerim? Me zgjidhjet tona inovative, ju dhe biznesi juaj mund të trokisni më shpejt se kurrë në pragun e suksesit. Me zgjidhje të personalizuara & strategjit me kosto si asnjehere, zgjidhjet tona mund të përshtaten në mënyrë të përsosur për buxhetin tuaj dhe të japin rezultate deri në 650% mbi pritjetshmerite paraprake. Kontaktoni falas sot me nje nga ekspertet tane te marketingut dixhital dhe zbuloni strategjine e duhur per biznesin tuaj.

Navigate Through Tabs

Zgjidhni Planin qe i Pershtatet Nevojave Tuaja

Çdo biznes ka kërkesa unike dhe ka nevojë për zgjidhje të ndryshme. Kjo është arsyeja pse secili plan ofron zgjidhje të ndryshme bazuar në atë që ju nevojitet. Dhe po, ne gjithashtu mund të krijojmë një plan të personalizuar bazuar në kërkesat tuaja specifike.
Fillestar
I Avancuar
Profesional

Ne nuk mburremi, klientët tanë po!

Tek Grow, ne nuk duam të bindim klientët vetem duke folur dhe duke mos treguar rezultate reale. Kjo është arsyeja pse detaji më i mirë bindës për çdo prezantim është puna aktuale dhe progresi me klientët tanë.

Zgjidhje Marketingu që Sjellin Progres

Pavarësisht nëse jetoni në male, në pyll, në qytet ose nën det, ne kemi zgjidhje që mund të fitojnë shikueshmëri, të ardhura dhe një reputacion më të mirë për biznesin tuaj. Çdo shërbim marketingu që ne ofrojmë mund të integrohet në mënyrë të përsosur në kërkesat e biznesit tuaj.

Grow mund t’ju tregojë rrugën, të ndërtojë strategjinë, ta ekzekutojë atë në mënyrë profesionale dhe me sukses, dhe të japë rezultatet që do ta çojnë marketingun tuaj në internet në nivelin tjetër. Përveç gjithë kësaj, ju mund të mbështeteni tek ne që krijojmë zgjidhje të reja, të shkallëzueshme në internet, si asnjë ekip tjetër i marketingut. Ne mund të bashkëpunojmë me të gjithë partnerët dhe partnerët tuaj të biznesit, duke ofruar ekspertizën dhe zgjidhjet tona në mënyrë që t’ju ndihmojmë të rriteni dhe zgjeroheni si kurrë më parë.

Pse Grow?

Cmimet

Bazuar në eksperience, kompania jonë ofron zgjidhje të shkallëzueshme dhe të besueshme me çmime deri në 10 herë më të ulëta se tregjet aktuale pa negociuar rezultate, performancë dhe cilësi.

Lehtesi

Grow ofron zgjidhje profesionale dhe mbështetje profesionale për klientët në të gjithë botën 24/7 - 365 ditë të vitit. Pavarësisht zonës tuaj kohore, ne ju kthyem!

Njohuri & Zbatueshmeri

Me pervoje të suksesshme në çdo projekt. Njohuritë dhe aftësitë tona ofrojnë strategji dhe zgjidhje reale për gjenerimin e të ardhurave për çdo biznes.

Eksperienca

Eksperienca jone e pakrahasuar, e përqendruar tek konsumatori, fuqizon çdo projekt dhe përshpejton rezultatet e klientëve tanë drejt suksesit. Çdo ditë!

Pune ne Ekip

Një ekip profesionistësh të përgatitur, të aftë dhe të pasionuar ne zgjidhjet e marketingut që rriten çdo ditë, muaj dhe vit për t'u ofruar klientëve shërbimet më të mira dixhitale në çdo kohë!

Merrni një Auditim Falas per Websajtin Tuaj

Le të jemi të sinqertë. Nëse jeni në këtë pjesë të faqes sonë të internetit, ka diçka të vlefshme për ju të ofruar nga ne. Dhe mund të bëhet më mirë nëse kontaktoni me ne. Na telefononi, na dërgoni një tekst ose lejoni të bëjmë një bisedë me video në +(355) 68 837 8509. Specialistët e Grow janë në dispozicion për të folur dhe për të siguruar zgjidhjet që ju duhen për të revolucionarizuar biznesin tuaj përgjithmonë.

Duke klikuar butonin 'Merr një Vlerësim Falas' më poshtë, unë pajtohem që një specialist i Grow mund të më kontaktojë përmes mesazheve me tekst ose telefonatave në numrin e telefonit të dhënë nga unë duke përdorur këtë formë kontakti. Informacioni juaj është mbledhur dhe përdorur në përputhje me politikën tonë të privatësisë.

Pyetjet e bera shpesh per marketingun dixhital ne Tirane, Shqiperi

Marketingu dixhital është elementi dhe procesi që lejon individët ose bizneset të lidhen më lehtë, më shpejt dhe në mënyrë më efikase me audiencat e dëshiruara në internet. Qëllimi i marketingut dixhital lidhet kryesisht me fitimet, duke arritur klientët e mundshëm të një biznesi në një desktop celular, laptopë, tableta, iPod, smartphone dhe të gjitha pajisjet e tjera që mund të përdorin internetin. Klientët jo vetëm që mund të arrihen me tekst. Media, video, foto, zë, email dhe shumë forma të tjera gjithashtu funksionojnë në mënyrë të mrekullueshme në këtë reklamim në internet.
Një agjenci e marketingut dixhital është një aset, staf, që ofron shërbime dixhitale, të bazuara në internet për klientët e saj. Pavarësisht nga qëllimet tuaja, ju gjithmonë mund të gjeni zgjidhjet më të mira, ekspertizën maksimale dhe ndihmën profesionale nga ekspertë të vërtetë në këtë fushë. Shumica e bizneseve ose individëve zgjedhin agjenci sepse ata përpiqen të gjejnë zgjidhjet e duhura për sfidat e tyre në internet. Ndërsa bota dixhitale vazhdon të rritet dhe evoluojë çdo vit, nevoja për ndihmë profesionale nga një agjenci profesionale e marketingut dixhital bëhet e domosdoshme. Fokusi kryesor i agjencive është të ndihmojnë klientët e tyre të maksimizojnë reputacionin në internet, shikueshmërinë dhe të ardhurat në internet duke përdorur të gjitha shërbimet në favor të tyre.
SEO është vetëm një pjesë e marketingut dixhital që lejon faqet e internetit të kenë një shikueshmëri më të mirë në rezultatet e kërkimit duke optimizuar faqet e internetit. Nga ana tjetër, marketing dixhital është një shkallë shumë më e madhe e zgjidhjeve të bazuara në internet që mbulon qindra kategori të tjera. Pra, jo, marketing dixhital nuk është i njëjtë me SEO. SEO është vetëm një pjesë e vogël e kësaj. Por të kombinuara së bashku ato mund të sjellin rezultate të shkëlqyera për njerëzit që kërkojnë të ndërtojnë diçka në internet, të rrisin biznesin, reputacionin e tyre ose të maksimizojnë fitimet e tyre.
Jo, SEO nuk është e njëjtë me reklamat me pagesë. Në të vërtetë, SEO është krejtësisht e kundërta e kësaj. Ndryshe nga reklamat me pagesë, SEO përdor faqet e internetit për të arritur rezultate më të larta organike dhe për të përmirësuar performancën e tyre në motorët e kërkimit. Në këtë mënyrë faqet e internetit kanë mundësinë të shfaqen në faqen e parë të motorëve të kërkimit pa qenë e nevojshme të paguani për reklama ose ndonjë zgjidhje tjetër. Por ata mund të bashkëjetojnë dhe të punojnë në mënyrë perfekte së bashku për të dhënë rezultate vërtet të vlefshme. Në këtë mënyrë ju mund të futeni më shpejt në tregje, të rriteni më shpejt, të fitoni më shumë dhe të tejkaloni më lehtë konkurrencën tuaj.
Askush nuk mund të parashikojë kohën aktuale të suksesit nga SEO pa mësuar së pari për projektin dhe vështirësinë e projektit. Megjithëse bazuar në projektet tona të suksesshme të fundit, bizneset kanë parë një rritje të madhe të ekspozimit të tyre organik në një periudhë mesatare kohore prej 6 muajsh. Por kjo nuk do të thotë që secili projekt do të ketë nevojë për të njëjtën kohë për të parë rezultatet e pritura. Disa mund të kenë nevojë më pak, disa mund të kenë nevojë më shumë. Kjo është arsyeja pse kontaktimi, analizimi dhe formimi i një strategjie është një pjesë shumë e rëndësishme e krijimit të secilit projekt. Për të mësuar më shumë rreth projektit tuaj, ju mund të kontaktoni sot falas me një nga ekspertët tanë të marketingut dixhital.
Marketerët dixhitalë janë njerëzit që ndihmojnë klientët të arrijnë rezultatet e dëshiruara në internet. Nëse ata kërkojnë një shikueshmëri më të mirë, më shumë të ardhura, vetëdijen e markës, ose ndonjë shërbim tjetër të bazuar në internet. Një tregtar dixhital është dikush që ndihmon klientët të arrijnë rezultate më të mira në internet duke dhënë zgjidhjet më të mira dixhitale të mundshme për industrinë, biznesin, kompaninë ose organizatën e tyre. Këto përmirësime mund të përfshijnë dukshmërinë e faqes në internet në motorët e kërkimit, optimizim më të mirë të profileve të mediave sociale, reklamim më të mirë të shfaqjes, arritjen e klientëve me email profesional dhe shumë më tepër.
Një strategji e marketingut dixhital është zgjidhja, harta dhe hapat që një individ, biznes, kompani ose organizatë duhet të ndjekë për të arritur rezultatet e dëshiruara në internet. Strategjitë e marketingut dixhital krijohen bazuar në qëllimet dhe pritjet e secilit klient për biznesin e tij ose profilin në internet. Nuk ka asnjë mënyrë për të rritur praninë e biznesit tuaj në internet pa zhvilluar së pari një strategji unike të marketingut. Por për të krijuar një strategji të marketingut ju nevojitet ndihmë profesionale nga një agjenci e marketingut dixhital. Kjo është arsyeja pse Grow është zgjidhja më e mirë nëse keni nevojë të krijoni strategjinë më të mirë dhe më profesionale të marketingut për rritjen e biznesit tuaj.
SEO është vetëm një pjesë e vogël e degës së madhe që përfaqëson marketing dixhital. Përdoret për të krijuar rezultate më të mira dhe për të arritur një performancë më të madhe në faqen e rezultateve të kërkimit. Në këtë mënyrë njerëzit, bizneset dhe faqet e internetit mund të ecin me rezultate më të mira nga trafiku i tyre organik. Jo vetëm kaq por me kalimin e kohës SEO ndihmon për të përmirësuar cilësinë e trafikut që merr një faqe në internet. Pra, ju keni cilësi dhe sasi, atëherë suksesi do të pasojë pas.
Optimizimi i motorëve të kërkimit, i njohur gjithashtu si SEO, është procesi i optimizimit të faqeve të internetit për të arritur një shikueshmëri, reputacion, performancë dhe të ardhura më të mira në internet duke përmirësuar cilësinë dhe sasinë e trafikut. Duke përdorur SEO për të përmirësuar shikimin e faqes suaj, përdoruesit mund të gjejnë dhe lokalizojnë faqen tuaj më lehtë dhe më shpejt duke gjetur informacionin përkatës të pozicionuar në vendin e duhur në SERP. Ky lloj trafiku është organik, kështu që ju kurrë nuk paguani për një përshtypje, klikim ose konvertim.
SEO qëndron për Optimizimi i Motorëve të Kërkimit. Për ta kuptuar më lehtë, është procesi që përmirëson rezultatet e kërkimit të faqes suaj të internetit me Motorët e Kërkimit si Google. Në këtë mënyrë ju mund të renditeni më lart në rezultatet e kërkimit dhe të keni më shumë trafik nga një audiencë e synuar duke optimizuar përmbajtjen tuaj, fjalët kyçe, faqet, për synimet e duhura. SEO përfshin gjithashtu procese të tjera si Backlinks, auditim, citime lokale, përmbajtje, shpejtësi faqesh, analitikë, strategji, hulumtim i konkurrencës, krijim i uebit, marketing, zhvillim i uebit dhe më shumë.
Ka shumë mënyra për të përmirësuar SEO, por shumica e tyre kërkojnë ndihmë profesionale nëse keni nevojë për rezultate të shkëlqyera për faqen tuaj në internet. Nga krijimi i përmbajtjes, te ndërtimi i lidhjeve, meta të dhënat, optimizimi në faqe dhe jashtë faqes dhe shumë zgjidhje të tjera, të gjitha lidhen me përmirësimin e renditjes së faqes tuaj në SERP. Por gjëja më e rëndësishme kur përmirësoni SEO-në tuaj është të azhurnoni shpesh përmbajtjen dhe pasuritë tuaja të vlefshme. Në këtë mënyrë ju e mbani faqen tuaj të azhurnuar me tendencat e fundit dhe algoritmet e Google. Kjo është arsyeja pse puna me ekspertët tanë të përkushtuar mund të japë rezultatet më të mira për projektet tuaja në periudhën afatgjatë. Kontakto sot për një vlerësim falas.

Duket e komplikuar, por në të vërtetë është shumë e thjeshtë. Njerëzit kërkojnë gjatë gjithë kohës në motorët e kërkimit për shërbime dhe produkte specifike. Ajo që shfaqet në ekranin e tyre janë rezultatet. Këto rezultate nxiten nga kërkimet e bazuara në fjalë kyçe, të cilat zbatohen në përmbajtjen e faqes në internet, etiketat e titullit, alt e imazhit, përshkrimet e meta, etj.

Nëse faqja juaj e internetit është e optimizuar në mënyrën e duhur, atëherë ajo do të shfaqet në më shumë kërkime, në këtë mënyrë duke arritur deri në më shumë klientë dhe duke maksimizuar fitimet. Shumica e njerëzve përdorin reklama me pagesë për të arritur ato rezultate, ndërsa me ndihmën e SEO ju mund t’i arrini ato rezultate pa qenë e nevojshme të paguani për reklama të vazhdueshme.

Nëse keni nevojë të zgjidhni agjencinë e duhur të marketingut dixhital, gjithmonë duhet të dini së pari qëllimet tuaja. Nëse i njihni qëllimet tuaja, atëherë mund të filloni të kërkoni një agjenci që mund të plotësojë mënyrën e duhur për gjithçka që ju nevojitet. Pas kësaj, ju mund të merrni një vështrim të shkurtër në projektet e tyre të mëparshme, të mësoni për historinë e tyre, të mësoni për çmimet e tyre, të vëzhgoni me kujdes vlerësimet e tyre dhe mënyrën e komunikimit me klientët e tyre. Nëse gjithçka qëndron në nivelin e pritjeve tuaja ose mbi to, atëherë është zgjedhja e duhur.
Ne mbulojmë pothuajse të gjitha llojet e shërbimeve të marketingut dixhital që ekzistojnë në ditët e sotme. Nga SEO Organike, Shërbime Marketingu të Motorëve të Kërkimit, Marketingu i Aplikacioneve Mobile, Shërbime të Mediave Sociale, Shkrim i Përmbajtjes, Optimizimi i Shkallës së Konvertimit, SEO lokale dhe Menaxhimi i Reputacionit Online Nëse ndonjë nga shërbimet që po kërkoni nuk është i shënuar, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni ekipin tonë të ndihmës dhe të mësoni më shumë informacion në lidhje me këtë. Ne do të sigurohemi që të gjejmë dhe t’ju ofrojmë një zgjidhje profesionale në lidhje me çdo formë të marketingut dixhital sa më shpejt që të mundemi.
Sigurisht, ne e bëjmë! Para se të fillojë çdo projekt, klientët tanë së pari konsultohen me një konsulent profesional në lidhje me industrinë e tyre dhe qëllimet e tyre. Bazuar në interesin e tyre, këshilltarët tanë ofrojnë zgjidhje të ndryshme, tregojnë rrugë dhe strategji të ndryshme që çojnë në rezultatin e dëshiruar. Këto strategji do të jenë të ndryshme nga njëra-tjetra bazuar në zgjidhjet që duhen ndjekur, në buxhetin që duhet të zgjidhet dhe në kohën që është e nevojshme për të arritur suksesin e dëshiruar.
Ne e ofrojmë këtë mundësi në çdo plan si një zgjedhje opsionale për klientët tanë. Nëse keni nevojë për një menaxher të përkushtuar të projektit për të trajtuar dhe optimizuar strategjitë tuaja të marketingut dixhital, përmbajtjen, analizat dhe për t’u kujdesur për të gjitha çështjet në një mënyrë shumë profesionale. Me menaxherin tuaj të përkushtuar, ju mund të diskutoni detaje dhe strategji të reja të projektit çdo ditë.
Grow ofron një ekip të mbushur me ekspertë profesionistë të marketingut dixhital për çdo lloj zgjidhjeje, biznesi, shërbimi dhe industrie. Ju mund të zgjidhni të punoni me një ekip të vetëm ose një ekip marketingu të përkushtuar plotësisht për të gjitha llojet e shërbimeve që ne ofrojmë. Bazuar në atë që ju nevojitet, ne mund të paraqesim një plan të përgatitur plotësisht dhe të optimizuar paraprakisht që do të japë rezultatet që ju nevojiten nga një marketing i synuar profesional në asnjë kohë.
Problemi i parë i çdo marketingu fillon me fokusin. Pa pasur një fokus të qartë, një plan të qartë dhe një strategji ekzekutimi nuk mund të ketë rezultate të shkëlqyera. Ne e dimë që ato hapa mund të jenë të vështira për t’u trajtuar nëse jeni vetë. Kjo është arsyeja pse zgjedhja për të bashkëpunuar me Grow mund të jetë vendimi më i zgjuar nëse fushata juaj aktuale e marketingut nuk po funksionon. Nëse keni nevojë për një fushatë më të mirë të Google Ads, Bing Ads Fushata, Fushata e Mediave Sociale, ne jemi pa dyshim zgjedhja e duhur për problemin tuaj.
Po, ju mund të kombinoni shërbimet e optimizimit të SEO me një fushatë marketingu të paguar në çdo lloj industrie dhe të përshpejtoni rezultatet tuaja më shpejt se kurrë. Kombinimi i të dy këtyre shërbimeve së bashku mund të ketë një ndikim të madh në dukshmërinë e biznesit tuaj, njohjen dhe ndërgjegjësimin e markës. Për të mos përmendur që ju mund të kaloni në sasi të mëdha trafiku në faqen tuaj dhe t’i përqendroni të gjithë në shndërrime. Në këtë mënyrë jo vetëm që do të merrni trafik më të synuar që përfaqëson një vlerë të madhe për investimin tuaj, por gjithashtu mund të merrni fitime në mënyra të ndryshme, si shitja e produkteve ose shërbimeve.
SEO do të përmirësojë shikimin e faqes suaj të internetit, që do të thotë se do të marrë më shumë ekspozim në faqen e rezultateve të motorëve të kërkimit. Ndërsa merrni më shumë ekspozim, njerëzit mund ta gjejnë faqen tuaj më të lehtë dhe më të shpejtë në SERP pa pasur nevojë të paguajnë ose reklamojnë. Përveç kësaj, ju mund të tejkaloni konkurrencën tuaj, t’i tejkaloni ato në kërkimet në Google, Google My Business dhe të përmirësoni biznesin tuaj duke lidhur shërbimet tuaja fizike me burimet në internet. Ndërsa merrni më shumë dukshmëri, ju mund të rrisni vetëdijen tuaj të markës, shitjet, trafikun, reputacionin dhe profilet e mediave sociale.
Si çdo shërbim ose produkt tjetër që njerëzit blejnë në jetën e përditshme, edhe marketing dixhital është i njëjtë. Si është e njëjta gjë? Ju paguani për atë që ju nevojitet dhe bazuar në atë që paguani, ju merrni. Likeshtë si të blini një shampo që do t’ju ndihmojë të mbani flokët të thatë. Ju keni një problem dhe gjeni një zgjidhje. Marketingu dixhital ju ndihmon të merrni më shumë ekspozim në internet. Bazuar në shkallën e ekspozimit, trafikut që merrni, klikoni, konvertimet, reklamat me pagesë, fushatat, ne caktojmë një buxhet që zgjidhet çdo ditë ose çdo muaj. Ky buxhet krijohet duke ndjekur një rutinë strategjike të rreptë dhe të studiuar mirë bazuar në qëllimet dhe pritjet tuaja.
SEO është e ndarë në plane dhe zgjidhje të ndryshme bazuar në atë që u duhet klientëve dhe çmimet e tyre përcaktohen gjithashtu nga kërkesat që vendosin klientët tanë. Ne ofrojmë plane dhe zgjidhje të ndryshme bazuar në ato që u duhen klientëve tanë. Ose nëse nuk janë të sigurt se çfarë të zgjedhin, ne kryejmë një kontroll të faqes dhe përpilojmë të gjitha detyrat që duhet të bëhen. Pasi të ketë përfunduar hulumtimi i plotë, ne hulumtojmë në detaje të gjithë punën që kërkohet dhe u sigurojmë klientëve një vlerësim të vlerësuar për të gjithë planin. Por përveç gjithë kësaj, ne gjithashtu ofrojmë 100% transparencë me çmimet e shërbimeve tona SEO. Ju mund të gjeni të gjitha opsionet e listuara në detaje për secilin plan dhe gjithashtu të kontrolloni çmimet pa pasur nevojë të kontaktoni ekspertët tanë.
Bazuar në eksperiencen dhe projektet e kaluara Grow qëndron si një nga agjencitë më të mira të reja të marketingut dixhital në Tirane. Ky status bazohet në profesionalizmin, zgjidhjet, shërbimet që ata ofrojnë, kënaqësinë e klientit, mbështetjen dhe çmimet për secilën zgjidhje.
Po, ne mund të menaxhojmë në mënyrë profesionale çdo faqe në internet dhe të monitorojmë vazhdimisht performancën, mirëmbajtjen dhe sigurinë e saj. Përveç menaxhimit të faqes suaj të internetit, ne gjithashtu mund të menaxhojmë fushatat tuaja të marketingut dhe mediat sociale. Në këtë mënyrë ju mund të mbështeteni tek ne për gjithçka dhe kurrë mos dyshoni në rezultatet ose rezultatet pas çdo ekzekutimi të strategjisë.