Ndertim Faqe Interneti Per Celulare - Mobile Web Design

Faqe Te Mahnitshme per tu Pare dhe Perdorur ne Celular

Dorëzoni shërbimet dhe produktet tuaja per miliarda përdorues

Sherbim & Ndertim Faqe Interneti Per Celular

Dëshironi të ofroni shërbimet dhe produktet tuaja tek miliarda përdorues? Eshtë koha për të dizenjuar faqen tuaj në internet për pajisjet mobile. Meqenëse përdoruesi mesatar i celularëve kalon të paktën 3.3 orë në ditë duke shfletuar faqet e internetit në pajisjet e tyre celular, zgjedhja më e mirë për biznesin tuaj është të besoni në sherbimet tona per krijimin dhe dizajnimin e webfaqeve mobile. 

Ne fokusohemi në kthimin e uebfaqes tuaj 100% të pershtatshme në pajisjet mobile, përmirësimin e angazhimit të klientit dhe rritjen e performancës se bashku me navigimin e saj në pajisjet mobile.

Jo vetëm që përdoruesit kalojnë më shumë kohë në celularët e tyre, por edhe shumica e kërkimeve për shërbimet qe kerkojne behen përmes pajisjeve mobile. Eshtë koha qe te krijoni nje dizajn perfekt te websajtit tuaj per te gjithe celularet. Ne kete menyre ju do të drejtonit më shumë informacione, më shumë trafik dhe më shumë shitje drejt biznesit tuaj nga burime online. Jo vetëm që optimizojmë websajtin tuaj per celular, por gjithashtu e ekspozojme atë për rezultate më të mira të motorit të kërkimit.

Me shërbimet tona të zhvillimit websajteve, faqja juaj do të jetë hap larg cdo klienti potencial. Me performancë maksimale, shpejtësi, pa probleme dhe lundrimin më të mirë ne garantojmë përvojën më të mirë të klientit dhe një ndërfaqe interaktive për përdoruesit e celularëve. 

Nëse faqja juaj në internet nuk është miqësore për celularët, e optimizuar për shpejtësi në celularë dhe për responsivitet100% ne cdo rezolucion, nuk po përmbushni standarted e duhura te pritshmerise, gje e cila ndikon negativisht ne reputacionin e biznesit tuaj.

Mobile Web Design Ndryshe Nga Te Tjeret

Sigurisht, ju keni vërejtur se sa ndryshem jane websajtet ne telefon dhe sa të ndryshme janë në laptopë ose PC. Nëse faqja juaj në internet është e optimizuar për kompjutera ose laptopë, por nuk ka optimizim për celularët, është e mundur që klientët tuaj të kenë probleme në gjetjen e shërbimeve tuaja ose madje edhe të kontaktojnë me ju. 

Imagjinoni sa i irrituar do të ishte një klient duke vizituar faqen tuaj dhe të mos jetë në gjendje të gjejë shërbimet dhe produktet tuaja që deshiron sepse navigimi në celular është pothuajse i pamundur.

Teksti juaj mund te jete shume i veshtire per tu lexuar, elementët e klikueshëm do të jenë shumë afër apo larg ne disa raste dhe pamjet nuk do të ngarkohen fare ose do të shfaqen ne vende te ndryshme ne te gjithe faqen. Punësimi i kompanisë sonë të dizajnimit të faqeve të internetit celular do të thotë te kujdeseni per keto probleme ne menyren me profesionale te mundeshme. 

Secili klient do të ketë një kohë të mahnitshme duke surfuar në faqen tuaj të internetit, pa marrë parasysh se nga cfare pajisje po lundron. Ne do të rrisim perspektivën e faqes suaj, do të përmirësojmë kënaqësinë e klientit, do të drejtojmë më shumë vizita dhe do të rritim shitjet tuaja më mirë se kurrë më parë.

Pse Eshte E Rendesishme Te Optimizoni Websajtin Tuaj Per Celular?

Rezultate Me Te Mira Me Klientet

Të kesh një faqe në internet do të thotë të kujdesesh për atë që mendojnë klientët e tu, sesi shërbimet dhe produktet e tua i arrijne. Në thelb, e ardhmja e faqes suaj është e lidhur me kënaqësinë e klientit. Mënyra se si faqja juaj sillet në pajisjet mobile gjithashtu ndikon në përvojën e klientit. Meqenëse deri në 80% të vizitoreve tuaj ndoshta hyjnë në faqen tuaj përmes telefonave të tyre, ju duhet t’u ofroni atyre zgjidhjet më të mira.

Kompania jonë për krijimin e faqeve të internetit celular do të sigurohet që të gjitha kërkesat e klientëve tuaj të plotësohen dhe që faqja juaj të mbështetet plotësisht në pajisjet mobile.

Renditje Me E Mire Ne Motoret E Kerkimit

Përvoja qe vizitoret tuaj nga celulari kane ne websajtin tuaj do te thote shume per Google. Duke filluar nga koha që duhet për ngarkimin e faqes tuaj deri në kohën që klientët tuaj kalojnë në faqen tuaj. 

Por gjithashtu, Google tani rendit faqet në motorët e kërkimit bazuar në optimizmin e tyre celular se bashku me optimizimin per laptopë dhe desktopë. Nëse optimizimi i faqes suaj të internetit celular nuk është aq i mirë, renditja e faqes tuaj gjithashtu nuk do të jetë aq e mirë.

Drejton Me Shume Trafik

Përdoruesit që kërkojnë informacion në celular pritet të gjejnë rezultate të thjeshta dhe të thjeshta. Meqenëse faqja juaj është e optimizuar për celularët, ajo zgjidhet gjithashtu nga Google dhe motorët e tjerë të kërkimit si më e vlefshmja. 

Kjo do të thotë që njerëzit do ta gjejnë faqen tuaj më të lehtë dhe më të shpejtë sesa konkurrenca juaj dhe gjenerojnë më shumë trafik nga burimet më të mira organike.

Biznesi Juaj Mund Të Gjendet Më Lehtë

Ekipi ynë optimizon profilin tuaj GMB, e lidh atë me faqen tuaj dhe përmirëson ekspozimin e biznesit tuaj. Faqja juaj, dyqani lokal dhe kontakti do të gjenden më lehtë, thjesht duke kërkuar me një fjali të shkurter ose fjalet e duhura. 

Klientët do të kenë informacionin qe deshirojne pa humbur kohën e tyre, i cili menjëherë kthehet në një plus për biznesin tuaj. Gje e cila do ta bëjë faqen tuaj në internet miqësore dhe me te vlefshme.

E Optimizuar Per Telefona

Përdoruesit e momentit të parë që vizitojnë faqen tuaj në internet do të shndërrohen automatikisht në një version celular. Optimizimi i paraqitjes dhe rezolucionit të ekranit duhet te përshtatet me pajisjen të cilën përdoruesi po përdor për të aksesuar faqen tuaj.

Navigim I Lehte

Bërja e navigimit në faqen tuaj me te lehte. Konvertimi i gjithe zones se informacionit, sherbimeve dhe produktet ne menyre të gjenden me lehtesisht pasi navigimi minimizohet për efikasitetin më të mirë, performancës me fantastike, dhe kursimit të kohës.

Krijimi i Butonave

Me siguri keni pare butona te llojit “Na telefononi” ose “Na kontaktoni” në faqe të ndryshme. Me kete menyre ju tregoni qe jeni efektive, por edhe qe doni te kurseni kohe per vizitoret tuaj. 

Nëse përdoruesit nuk mund t’i gjejnë butonat tuaj do të thotë që madhësia e tyre nuk është efektive ose janë vendosur në një zonë të gabuar, zhvilluesit tane do te kujdesen për këtë problem.

Thjeshtesi Ne Lexim

Shkronjat që zgjedhim janë gjithmonë të mjaftueshme për ekranin dhe të pershtatshme te lexim. Bërja e përmbajtjes me te lehtë për t’u lexuar dhe pa pasur nevojë të lëvizni majtas ose djathtas për të lexuar informacionin e plote. 

Me mund te pershtasim tekstin ne mënyrë të përkryer per ekran, dhe ti bejme ato super komforte per tu lexuar nga te gjithe llojet e moshave.

Imazhe të Kompresuara

Madhësia e një imazhi në ditët e sotme mund të jetë deri në qindra megabajt, dhe në disa shpejtesi interneti, mund të duhen më shumë se 150 sekonda për t’u shfaqur. “Por interneti im është i shpejtë”. 

Ama dikush tjetër ka një internet të ngadaltë, prandaj zhvilluesit tanë të internetit do të kompresojnë imazhet e faqes tuaj në madhësitë më të vogla të mundshme dhe pa humbur kualitetit origjinal. Ne kete menyre ju nuk do te keni ngadalesime, dhe probleme ne navigim.

Ku Eshte Rendesia E Sherbimeve Tona?

Ekipi ynë përqendrohet në një mision kryesor. Për ta bërë faqen tuaj në internet punonjësin juaj më te mirë. Shndërrimi i faqes tuaj në zgjidhjen më të mirë të të ardhurave për buxhetin tuaj. Afrojme të gjithë vizitorët e mundshëm nga desktopët, laptopët dhe pajisjet mobile me zgjidhjet tona për krijimin e faqeve të internetit. Kthejeni çdo vizitë në fitim, për një kohë të gjatë! Me përvojën tonë, ne kemi rritur shumë biznese në internet, nga kompani të vogla deri tek ndërmarrjet me te medha ne Shtetet e Bashkuara dhe Europe, por gjithashtu edhe ne Shqiperi. Ne garantojmë cilësinë maksimale dhe shërbimet më të mira për zhvillimin e faqeve në internet për celularë.
Ekipi ynë do t’ju ofrojë shërbimet e mëposhtme për ta bërë faqen tuaj të internetit 100% funksionale në çdo platformë:

Kodim Te Plote

Shumica e kompanive perdorin software te gatshem per te optimizuar responsivitetin. Ekipi ynë përdor kodimin dhe optimizim manual, gjë që na bën më efikas, punën më unike, rezultatet më krijuese dhe absolutisht profesionale. Në këtë mënyrë ne zgjidhim të gjitha problemet krahas rrugës dhe krijojmë zgjidhjet e duhura për komunitetin.

Dizajn Websajti Per Celular

Ne dizenjojmë me porosi uebfaqen tuaj për pajisjet mobile Rrisim pervojen e klientit dhe trafikun nga burimet organike. Faqet tuaja do të hapen me shupejt se kurrë në celular, normat tuaja të konvertimit do të rriten dhe renditja juaj e SEO gjithashtu do te pesoje nje rritje masive.

Optimizoni Webfaqen Tuaj Celular për SEO

Ashtu si ekspertët e kodimit, ne kemi ekspertë të SEO në radhët tona gjithmonë të gatshëm për të fituar atë vend të parë për faqen tuaj në internet. Gjetja e të gjitha pikave të dobëta të faqes tuaj, nga performanca, cilësia, lidhjet dhe shpejtësia. 

Por edhe duke parë mirë konkurencën tuaj. Shndërrimi i të gjitha dobësive tuaja të vjetra në pikat e forta masive që do të rrisin renditjen e faqes suaj të lëvizshme me motorët e kërkimit.

Përshtatje 100% në të gjitha pajisjet

Kompania jonë për krijimin e faqeve të internetit celular do ta kthejë faqen tuaj në një destinacion të preferuar për përdoruesit në të gjitha pajisjet ose platformat. Pavarësisht rezolucionit të ekraneve të tyre ose modelit te pajisjes. Asgjë nuk do ta ngadalësojë faqen tuaj ose nuk do ta bëjë atë jo responsive.

Importimi

Importimi profesional i përmbajtjes nga destinacioni juaj i preferuar dhe jo vetëm që e bën më të shpejtë rrjedhën tonë të punës, por gjithashtu ul koston e zhvillimit. Gjithashtu importimi i shtesave dhe shtojcave për faqen tuaj në internet me kostot më të ulëta.

Integrimi i Mediave Sociale

Si ekspertë të marketingut, ne kujdesemi për reklamimin e markës suaj. Dhe dimë mënyrën më të mirë për ta mbajtur faqen tuaj të lidhur në çdo kohë me klientët tuaj. Integrojme profilet tuaja të mediave sociale me faqen në internet dhe përveç rritjes së ekspozimit për markën tuaj, gjithashtu do te zgjerojme llogarite e rrketeve sociale, të cilat janë të mirënjohura për rolin e tyre si mbështetës marketingut dhe si opsione ekstra per reklamim.

Pyetjet e Bëra më Shpesh

Ne nuk vendosim cmime ekzakte, per arsye se ne nuk i dime kerkesat tuaja para nje konsultimi. Pasi të njohim objektivat tuaja, ne ju ofrojmë një vlerësim të bazuar në punën që duhet të bëhet dhe nje cmim te caktuar ne baze te asaj qe kerkoni.

Kostot tona nuk janë të lira, ato janë të drejta. Ne nuk besojmë në monopol qe kur dikush ofron shërbime që të tjerët nuk i bëjnë duhet te rrise cmimet aq sa deshiron. Bazuar në punën e kërkuar dhe kompleksitetin e kërkesave tuaja, ne u ofrojmë klientëve një shërbim të arsyeshëm, të përballueshëm per dizajnin e websajteve ne celulare.

Bazuar në kërkesat e faqes suaj të internetit mund të zgjasë nga disa ditë deri në dy javë. Ndërsa kompleksiteti rritet, më shumë ekspertë do të punojnë në të njëjtën kohë me projektin tuaj.

Po pagesa dorëzohet plotësisht në dy faza. Gjysma e parë dorëzohet në fazën fillestare kur fillon procesi dhe pjesa e dytë kur gjithçka mbaron dhe arrihen te gjitha objektivat tuaja.