Sherbime Programimi PHP Ne Shqpieri | Zhvillues Profesionale PHP

Programim Profesional, Pritshmeri Te Larta

Programimi tashme mund te pershtatet ekzaktesisht per nevojat tuaja dhe te biznesit tuaj!

Kompani Zhvillimi PHP

Punesoni kompanine me te mire per zhvillimin e PHP dhe permiresoni pritshmerite nga aplikacioni apo websajti juaj. Ne krijojme zgjidhjet me moderne qe perputhen me kerkesat dixhitale te klienteve tane dhe ofriojme zgjidhjeve per te ndihmuar ne permiresimin e biznesit tuaj. Me pervojen e duhur ne kodimin ne gjuhen PHP, sherbimet tona jane te besueshme, profesionale, dhe vijne ne cmimet me te mira krahasuar me tregun Shqiptar.

Perfitimet e PHP shihen ne shume biznese. Duke qene open-source, ka kosto efektive per procesin e zhvillimit dhe ofron zgjidhjet me te mira kur behet fjale per ndertimin e portaleve ne internet. Te gjithe klientet qe kerkojne faqe te personalizuara dhe unike per kategorine e tyre zgjedhin PHP. Reputacioni i PHP eshte i njohur sot pasi faqet e internetit me te mira jane ndertuar bazuar ne kete gjuhe. Duke folur per industrite me te medha si Facebook, Wikipedia, WordPress dhe shume me teper. Akoma nuk jeni te bindur?

PHP eshte gjuha kryesore e programimit kur behet fjale per ndertimin e faqeve ne internet me kohen me te shpejte te gjenerimit. Çdo skript dergohet perseri ne server dhe perpunohet plotesisht atje para se te dorezohet ne shfletues. Pra ofron shpejtesi maksimale, mundesi dhe kosto te ulet te zhvillimi sepse eshte open-source. Tani kombinoni te gjitha ato perfitime me nje ekip programuesish profesionale PHP. I imagjinoni dot rezultatet?

Performanca e PHP eshte gjithmone e larte, pa marre parasysh se çfare platforme eshte ruajtur serveri juaj. Mund te jete Linux, Windows ose Mac. Fleksibiliteti, dokumentacioni i thjeshte dhe transparenca jane perfitime te PHP qe thjesht nuk mund t’i gjeni askund tjeter. PHP eshte ajo qe duhet te ndiqni nese doni te krijoni nje aplikacion ose faqe ne internet me funksionalitete qe ekzekutohen lehte dhe qe kane sigurine me te mire.

Avantazhet e PHP

Kosto Te Ulta Zhvillimi

Si nje platforme open-source, zhvillimi ne PHP eshte shume me eficiente. Si klient, duhet te zhvilloni aplikacionin ose faqen tuaj me kosto sa me te ulet dhe ta perdorni ne te gjitha platformat e deshiruara. Pavaresisht nga serveri qe ju deshironi, mundesite dhe kostot e PHP ofron jane gjithmone me te mirat ne industri.

Ekzekutimi Jo Kompleks

Pervec se do te jeni ne gjendje ta perdorni PHP ne te gjitha platformat e rendesishme, mund te bazoheni tek ajo edhe per ekzekutimet universale, çdo detyre qe doni te kryeni do te perfundoje brenda pak kohe. 

Pa pasur nje kompleksitet mbi normalen i cili sjell kosto shteze ne zhvillim. Bazat e te dhenave masive qe mbeshtet PHP ofrojn nje game te gjere mundesish dhe librarish per te ndihmuar zhvilluesit.

Siguri Maksimale

Duke azhurnuar gjithe kohen librarite dhe frameworkun e tyre, PHP eshte bere nje nga gjuhet me te besueshme te programimit kur behet fjale per sigurine. 

Nga bizneset e vogla tek ndermarrjet me te medha i besojne PHP si gjuhen e tyre kryesore te programimit per faqet e internetit ose aplikacionet. Kercenimet nga hakerat jane te kufizuara maksimalisht dhe biznesi juaj do te jete i sigurt nga perpjekjet e rrezikshme ne çdo kohe.

Besuar Nga ekspertet

Mundesite qe PHP u ofron programuesve jane masive. Perveç se eshte open source, kjo gjuhe ofron besueshmeri. Kjo eshte arsyeja pse ne kemi permiresuar aftesite tona dhe jemi bere kompania me e mire per zhvillimin e PHP per te rritur biznesin tuaj si kurre me pare. 

Nuk eshte se ne nuk dime gjuhe te tjera programimi, por ju jeni ketu per sherbimet me te mira, dhe kjo eshte arsyeja pse ne ofrojme PHP si zgjidhjen kryesore.

Arsyet kryesore per te zgjedhur PHP

Kosto-efektive

PHP eshte zgjidhja me e mire nese jeni duke kerkuar per nje platforme qe eshte mahnitese per te zhvilluar aplikacione dhe faqe ne internet me nje kosto te perballueshme. 

Per shkak se eshte me burim te hapur (open source), çmimet e licencimit jane 0. Kjo i ndihmon bizneset te perqendrojne buxhetin e tyre ne procesin e zhvillimit ne menyre qe ata te marrin me te miren nga kjo teknologji. Populluar nga nje komunitet masiv. Kodimi qe ofron PHP se bashku me shembujt dhe mundesite moderne jane me te mirat per biznesin tuaj.

Koha e Zhvillimit te Shpejte

Per shkak te frameworkeve moderne qe ofron PHP u jep mundesine zhvilluesve ta krijojne projektet shume me shpejt. Pavaresisht nese projekti eshte per nje biznes te madh ose per nje korporate, procesi i zhvillimit te shpejte do te tejkaloje pritjet tuaja. Pra pervec se zhvillimit me kostot me te ulta ju gjithashtu do ta merrni projektin tuaj ne kohe rekord.

Kosto Te Ulta Mirembajtje

Duke ofruar librari dhe framework moderne qe azhurnohen shpesh, mirembajtja e aplikacioneve dhe faqeve te internetit PHP eshte shume e lehte. Kjo ndikon drejtperdrejt ne kostot qe do te shpenzonit per mirembajtje. 

Ndersa aplikacioni ose faqja juaj ne internet eshte e ndertuar ne PHP, buxheti qe do te kurseni nga kostot e mirembajtjes mund te perqendrohet ne zgjidhje te ndryshme per biznesin tuaj, si permiresimi i marketingut.

Mbeshtetje Universale e Uebfaqes

Nga faqet e internetit te tregtise elektronike, rrjetet sociale, blogjet, CRM, drejtuesi i bazes se te dhenave dhe shume me teper mbeshteten nga PHP. Pra, cilado faqe ne internet qe synoni te krijoni me gjuhen PHP, ne ju sigurojme se funksionon. 

Dhe funksionon ne menyre perfekte. Uebfaqet qe ne krijojme ne PHP jane 100% miqesore me perdoruesit, kane lundrimin me te thjeshte qe mund te kerkoni dhe dizajnin me mahnites te kombinuar me optimizimin me te shpejte ofruar nga GROW.

Kosto Te Ulta Per Funksionalitete Te Reja

Te kuptuarit se sa jetike eshte per çdo aplikacion ose faqe ne internet per te krijuar karakteristika te reja qe perputhen me kenaqesine e klienteve te tyre. 

Me kalimin e kohes, çdo websajt ka nevoje per funksionalitete te reja ose veçori te reja. Ju nuk doni te liheni pas nga konkurrenca, perndryshe rrezikoni te humbni te gjithe trafikun. Por keto kosto mund te jene shume te shtrenjta.
epo, jo nese jeni duke perdorur PHP. 

Mendoni per platformen Facebook. Soshte kaq i pasur dhe plot tipare dhe ishte mahnitese qe ne momentet e para. Kompania jone e zhvillimit te PHP ofron koston me te ulet per ndertimin e veçorive te reja per faqen tuaj ne internet ose aplikacionin. Kombinojeni ate me kostot me te uleta qe ofron PHP per te zhvilluar funksionalitete te reja!

Komplet e Personalizueshme

PHP eshte gjuha kryesore e programimit ku platformat me te njohura si WordPress, Joomla dhe shume te tjera mbeshteten ne sherbimet e tyre. Kjo vjen pasi aftesite per krijimin e veçorive te personalizuara ose modifikimin e atyre te vjetrave mbeshteten gjeresisht nga PHP. PHP eshte zgjidhja me e mire nese deshironi te personalizoni plotesisht perberesit e faqes suaj te internetit.

Industrite e Suportuara Nga GROW

Mesime Online

Krijimi i aplikacioneve mbreselenese per studentet dhe te gjithe njerezit qe duan te mesojne ne internet. Duke ofruar zhvillim te shpejte, profesionalizem, cilesi dhe kosto te uleta cdo here qe zgjidhni PHP per te zhvilluar aplikacionin tuaj e-Learning.

Dyqan elektronik (eCommerce)

Ështe koha te krijoni menyra me te lehta per klientet per te blere produktet tuaja ne internet. Ofrimi i sherbimeve dhe funksioneve te pakufizuara per aplikacionin tuaj eCommerce. Zhvillimi i aplikacioneve te tregrise online per klientet permiresimi i dizajnit, veçorive moderne dhe navigimit.

Web Portale

Zhvillimi i portaleve mbreselenese ne internet me dizajne dhe funksione te jashtezakonshme ndersa kodimi behet ne gjuhen PHP. Krijimi i portaleve me te mira ne internet per çdo lloj buxheti dhe ofrimi i cilesise me te larte te punes.

Rrjetet Sociale

PHP eshte gjuha me e mire e kodimit nese po kerkoni te ndertoni nje aplikacion ose faqe ne internet te rrjeteve sociale. Kostot e uleta qe ofron per te shtuar funksionalitete te reja dhe librarite moderne jane ato qe bejne te mundur krijimin e platformes me te mire te rrjeteve sociale.

Biznesi ose Financa

Zgjidhni PHP dhe mbani klientet e biznesit tuaj ose bashkepunetoret financiare te impresionuar me cilesine e aplikacionit dhe faqes ne internet qe ne do te zhvillojme per biznesin tuaj. Gjurmoni me lehte çdo transaksion dhe ulni mundesite e gabimeve deri ne 0 duke punuar me profesioniste.

Sistemet CRM

Nuk ka gjuhe me te mire te kodimit sesa PHP nese po kerkoni te zhvilloni aplikacione ose faqe ne internet per menaxhimin e marredhenieve me klientet. Me funksionalitetet qe do te ndertohen ne PHP, ju mund te keni menaxhim me te mire te shitjeve, analitike te sakte me kalimin e kohes dhe integrim me te mire me platformat e mediave sociale.

Pse Duhet te Zgjidhni GROW per Zhvillimin e PHP?

Efektiviteti Ne Pune

Qe ne momentin e pare qe klientet na kontaktojne, ne fokusohemi ne gjetjen e zgjidhjeve me inovative dhe moderne. Duke u perqendruar ne krijimin e procesit me te eficient dhe shkurtimin e kohes se perfundimit te projektit.

Ne I Mbajme Premtimet

Ajo qe premtohet, do te dorezohet. Te qenit korrekt eshte ajo qe ne besojme se eshte hapi me i rendesishem i cdo biznesi. Kjo eshte arsyeja pse gjithçka e premtuar kur te kontaktoni nga ne do te dorezohet me sukses me 100% transparence.

Zgjidhje Inovative

GROW kurre nuk ka pelqyer te kopjoje te tjeret ose te beje ate qe mijera kane bere me pare. Sjellja e zgjidhjeve te reja moderne dhe ofrimi i ideve inovative per klientet tane eshte ajo qe ne bejme me mire. Ne synojme te bejme nje ndryshim ne kete lloj industrie, dhe te njejtin qellim duam ta ndajme me ju duke ofruar zgjidhje inovative dhe moderne te PHP.

Pyetjet e Bëra Më Shpesh

Mendoni për objektivat tuaja dhe kërkoni ato në secilën kompani që kontaktoni. Nëse ofrojnë atë që ju po kërkoni dhe kanë përvojën dhe njohuritë e duhura për zhvillimin e PHP, atëherë pse jo?

Roli juaj është shumë i rëndësishëm për fazën fillestare. Koncepti, ideja dhe dizajni janë shumë të rëndësishme prandaj ne bazohemi tek asistenca juaj. Për të mos përmendur që në çdo moment te rendesishem klienti duhet të rishikojë punën për t’u siguruar që gjithçka po shkon siç është planifikuar, ose për të ndryshuar diçka. 

Klientët tanë janë pronarët e vetëm të projekteve që ne ofrojmë. Ne marrim merita vetëm për fazën e kodimit, natyrisht, me marrëveshjen e klientëve tanë.

PHP është me kosto efektive, ofron sigurinë dhe personalizimin më të mirë për të gjitha nevojat tuaja. Besohet nga disa prej industrive më të mëdha në botë dhe ka provuar se është shumë efektive.